Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ex miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk külön az élettársammal. Ő hagyott itt minket egy csajért.

Mindig rendesen viselkedett velem, mióta viszont elhagyott én vagyok a legfőbb utálni valója.

Mindenkinek engem szid.

Viszont ha jön a gyerekhez, akkor meg úgy tesz, mintha nem történt volna semmi, még a betegségéről is panaszkodna nekem.

Nem értem ezt a kettősséget.

Szerintetek miért lehet ez?



2019. jan. 23. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ùj nője hat rá ilyen módon.Tudod otthon nyomatja a .... aztán ez annyira berögzül,hogy másoknak is így beszél Rólad,főleg,ha a csaj is jelen van.Viszont mikor találkoztok,akkor Ő is tudja,hogy ezek nem igazak.


Persze az is lehet,hogy csak simán egy kétszínű aljas paraszt.Ha viselkedett így màsokkal,akkor is mialatt együtt voltatok,akkor a második.

2019. jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert bizonytalan az új kapcsolataban, és ha esetlegesen vissza akarna térni hozzátok, egy kis ösvenyt meghagy.

Biztonsági jatékos a gerinctelen f.reg.

2019. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha a nő nélkül van is beszél rólam. Mintha magát akarná védeni.

Aztán meg a szemembe máshogy viselkedik. Vussza biztos nem akar jönni. Meg nem is jöhetne.

2019. jan. 23. 09:02
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy igazi féreg.Nem tudsz tőle megszabadulni?
2019. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját magát akarja igazolni, hogy megérdemelted, hogy megcsaljon és elhagyjon. Azt sokan elfogadottnak tartják, hogy azért csinálta ezt, mert te vagy a szemét sárkány, ő csak áldozat.

Azt mégse mondhatja, hogy igazából semmi baj nincs veled, jó anya vagy, jó volt veled élni, csak ő nem tudott uralkodni a faxán, és azért dönt a el a csalàdot, hogy rendszeresen dughassa a friss puncit.

2019. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak úgy vélekedik rólad ahogy mondja, de nem meri a szemedbe mondani, mert gerinctelen.
2019. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4

Sajnos a gyerek miatt nem tudok megszabadulni tőle.

2019. jan. 23. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött be neki az új kapcsolat, csak későn jött rá, hogy mit veszített. Visszacsinálni nem tudja, a büszkesége nem is engedné, ezért rád ken mindent, hogy ne saját hülyeségével kelljen szembesülnie.
2019. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudja ő, hogy aljas módon viselkedett de ahogy írták már előttem, ezt mégsem akarja mondani. Vagyis akkor marad az, hogy Téged ócsárol és ezzel igazolja saját szemét tettét. És ezért beszél mindenkinek erről (szerintem olyankor is amikor senki nem kérdezi) mert folyton azt hiszi igazolnia kell saját magát. Mindenkinek meg kell magyarázni, hogy nem ő a hibás, ő csak áldozat.

Külömben az ilyenekre azzal tudsz hatni ha társaságban, mások előtt ahol már leadta a verzióját Te kerek perec rákérdezel miért mondja ezt-azt és ott mindenki előtt meghazudtolod. És megmondod neki, ha folytatni fogja a rágalmazást akkor mindenkinek kibeszéled hogyan is voltak a dolgok. Ezzel ellehetetleníted őt mások előtt és ez neki a legnagyobb szégyen, hisz neki láthatóan fontos mások véleménye.

2019. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!