Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

A ferjem ma nagyon megbántott, óriásit veszekedtünk, és nem tudtuk még beszélni mert mennie kellett gyakorlatra.

Bővebben : hétfőn sajnos kirúgtak a munkahelyemről, nem volt egy nagy munka, csak azért dolgoztam ott hogy legyen időm közben suliba is járni. Jó volt a fizetés, de a munka viszont szörnyű... Mindegy, azért kicsit rosszul esett hogy kirúgtak, kollégám szarkeverése miatt, de már úgy néz ki találtam is egy jobbat ennél. 3 napja vagyok itthon, ami mondjuk abból a szempontból jól jött, hogy nagyon fáj a derekam (volt egy tájog a popsim és derekam között, műtöttek vele a gerincvelőmbe adott epiduláris érzéstelenítést elrontották, 6x szúrtak meg, azóta minden időváltozásnál fáj) és akartam egy picit pihenni. Nem takarítottam, meg mondom frankón, nem volt kedvem, majd meghaltam úgy fájt a derekam, csak nagyjából pakoltam össze. És ma pedig elkezdett veszekedni velem hogy miért nincs kitakarítva ha már itthon vagyok, ő is jár gyakorlatra és dolgozni attól még hogy fáj mondjuk a térde. És hogy a kutya széthordta a játékait (kölyök) miért nem hajolgatok le érte.

Szerintem borzasztó szívtelen volt, amúgy se talált jó kedvemben, és egyébként is legalább 1 hete olyan furán viselkedik... Olyan hidegen.

Szerintem valami más baja lehet igazán, hisz amúgy egy igen megértő és kedves ember. Eddig olyan páros voltunk, hogy jóban - rosszban, mindig segítettük egymást, ő a legjobb barátom is egyben. Mindent közösen csináltunk, a takarítást is.

Viszont ez tényleg komolynak tűnt, ha nem is volt nagyon komoly a vita tárgya, ő nagyon más volt.

Azt kizárnám hogy van valakije, nem hiszem el hogy megtenné velem ezt. Inkább arra gyanakodok, a hideg, visszahúzodó, idegen viselkedése miatt hogy már nem úgy szeret, vagy már unalmas vagyok...


Szerintetek?


Egyébként 5 éve vagyunk együtt, most a napokban lesz a 3. Házassági évforduló. :(



2019. jan. 10. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez egy kitalált történet?
2019. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem mindenki kamuzik ezen az oldalon. Én pl nem.
2019. jan. 10. 15:13
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg legyetek szívesek ilyeneket ne írjatok már így is sík ideg vagyok, jól esne ha valaki valami normálisat írna, mindegy hogy ha negatív, csak őszinte legyen és ne olyasmi hogy kamu történet mert NEM AZ. :S
2019. jan. 10. 15:16
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Feleslegesen csépled a szót az lehet a baja.Én kiakadtam,mikor elolvastam,pedig nő vagyok.És valószínů mikor mèg volt munkád akkor semcsinált@l túl sok mindent otthon.Akkor a suli volt a kifogás.
2019. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Különösebben nem szoktunk állandóan nagytakarítani, de nem is kell mivel elég pici a lakásunk. Mindent közösen csinálunk, és eddig mindig volt munkám. Elvan osztva fele-fele arányban a háztartás, én kimosok, ő kitereget, én bepakolom a mosogatógépet, ő kipakolja, stb. Szóval olyan nincs hogy nem csinálok semmit. Ennyit kell csinálnom, nem fogom kiszolgálni, eddig ugyanennyit dolgoztunk, sőt én többet vagyok suliban mint ő. Most nem dolgozok, de már holnap megyek egy interjúra. És egyébként ha fajna a dereka, akkor én se várnám el hogy megeröltesse.
2019. jan. 10. 15:27
 6/16 A kérdező kommentje:
De különösebben ezt nem veszem fel, mert nem gondolja komolyan hogy minden háztartási munkát elfogok végezni, nem gondolhatja, nem vagyok szolgalelkű... Ismer. Inkább az zavar Hogy miért viselkedik 1 hete már ilyen hidegen.
2019. jan. 10. 15:30
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
És még csodálkozol??Te többbet vagy suliba.Nem vagyok hajlando erre arra amarra.Na jó,majd más ìr neked valami hasznosat.
2019. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Mégis csak annyit.Királylánynak hiszed magad pedig nagyon messze állsz Tőle.xxl-es kabátban jársz,pedig az s-es méret is nagy rád.
2019. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért olyan nagy gond az, hogy nem vagyok hajlandó kiszolgálni őt. Ő se szolgál ki engem, nekem miért lenne dolgom őt? Csak mert nő vagyok, ő meg férfi? :D az már nagyon régen volt, sőt még anyukám se szolgálta ki apukámat. Ez a normális, nem értem, te mindent megcsinálsz a párod helyett?
2019. jan. 10. 16:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 hete hidegen viselkedik, akkor valóban a kupi volt az utolsó csepp.

Tehát valóban más baja van.

Hogy mi, arra csak tippelni lehet, te élsz vele. Neked kell ezt megbeszélni vele.

Lehet frusztrálja, hogy nincs munkád, csak nem meri megmondani.

Vagy tényleg van valaki más az életében. A helyedben ezt sem zárnám ki!

2019. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!