Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbiznatok urja a parotokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbiznatok urja a parotokban, ha hazugsagon kapnatok? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy a parom titkos beszelgetesben beszelgetett egy lannyal facebookon es veletlenul meglattam. Elmondta, hogy miert volt de azt nem hiszem el. Kerdeztem, hogy ki ez a lany es azt mondta, hogy csak egyszer latta es nem is ismeri annyira,es hogy nem fog vele tobbet beszelni. Aztan kb 2 honap mulva a lany bejelolte facebookon ujra es lattam, hogy ismerosok lettek. A parom meg mindig tartotta magat a mesejehez, es en persze el is hittem.

Novemberben aztan veletlenul meglattam, hogy a csaj anyjanak es apjanak is meg van a szama. Na ott kiborultam.

Aztan mondta, hogy tetszett neki a csaj, voltak egyutt kirandulni stb. De allitolag nem volt koztuk semmi. Nagyon felidegeltem magam es mondtam hogy toroljon ki mindent es tiltsa le. Elrontottam, mert nem olvastam el az uzeneteiket, viszont azota is az motoszkal a fejemben, hogy mi van, ha megcsalt. O persze tagadja, dehat azt is tagadta, hogy ismeri. Azt mondta, azert nem mondta el, hogy ne kelljen feleselegesen magyarazkodnia.

Nem tudom, mit tegyek vagy mivel bizonyosodjak mag rola, hogy a baratom nem lepett felre. Allando emiatt a feszultseg kozottunk, viszont o meg engem hibaztat, hogy mindig felhozom. Valoban tul sokszor beszelek rola, de keptelen vagyok megbizni benne es felek, hogy megcsalt. O meg nem hajlando semmire, hogy visszaalljon a bizalom.

Szeretem ot, de nem tudom, hogy mitevo legyek.

Ti mit tennetek?



2019. jan. 23. 11:00
1 2
 11/12 Rockarc ***** válasza:

Hazudik es mar legalabb fejben megcsalt. Ha nem is tette meg meg, az nem azert van, mert akarta, hanem azert, mert meg nem volt lehetosege. Az ilyennek hiaba magyarazol a lelkiismeret teljes hianyat nem lehet a semmibol potolni.


42F

2019. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a sok epito jellegu hozzaszolast! :)

Valoban igazatok van, de ugy erzem,hogy mindenkinek jar egy masodik esely. Aztan lehet, hogy en huzom a rovidebbet,de legalabb megprobaltam.

2019. jan. 24. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!