Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban én vagyok betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én vagyok betegesen féltékeny?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy lány ismerőse, valamelyik haverjának az exe, nem tudom már, honnan ismerik egymást.

Tavaly a lány kitalálta, hogy eljönne hozzánk egy hétre, mert külföldön élünk, és itt még nem volt. Belementem, miért ne. De a párommal kitalálták, hogy ők majd ketten szerveznek programokat, elmentek együtt vacsorázni, meg túrázni két alkalommal (gyalog ill biciklivel) kettesben, engem meg itthon evett a fene egyedül.

Nyáron mi is mentünk hozzá 2 napra, de én nem ismerem a várost, ahol ő él. Erre ők ketten a párommal kitalálták, hogy elmennek egész napra (reggel 10-től éjfélig) iszogatni, szórakozni, de én nem mehetek velük, úgyhogy maradhatok a csaj lakásában filmezni addig, vagy ha valamelyik barátnője (akit én nem ismerek ugye) ráér, akkor menjünk el az idegen csajjal shoppingolni.

Itt már kiakadtam, mert az egy dolog, hogy otthon maradjak egyedül, de egy idegen városban, idegen lakásban azért már ne, mégis mit csináltam volna egész nap bezárva?

Illetve a csaj nagyon törte magát, hogy kiköltözhessen, de velünk szeretett volna lakni egy évre vagy kettőre, hogy ne kelljen lakbért fizetni (mi fizetünk, de ő ingyen gondolta).

Itt már kiakadtam, el is halasztotta a párom, hogy átgondolja. Sokáig nem is beszéltek. Erre nemrég derül ki, hogy a csaj hívta a páromat Amszterdamba karácsonyra kettesben. A párom nemet mondott, és mondta, baromira bánja, hogy akkoriban mindig azt csinálta, amit az a lány mondott, mert az szította ellenem, és azt hitte, hogy velem van a baj, és szigorú vagyok.


Tényleg én voltam szigorú, vagy ez nem fér bele?


31F, 24L és 28L (a másik lány)


2019. jan. 23. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Te hogy vagy olyan h...e, hogy ebbe belementél?

32/f

2019. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mibe?

Nem mentek el inni kettesben végül, mentem velük (nem inni), illetve Amszterdamba se ment vele (oda már önszántából nem, én még csak utólag tudtam meg is), és ide se fog jönni többet, már nem is beszélnek vagy fél éve.

2019. jan. 23. 17:58
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben otthagytam volna a pasit már az első alkalommal, mikor ezt eljátszották a csajjal... ez nem normális, elfogadhatatlan! Kicsit sem voltál szigorú, sőt lehettél volna nyomatékosabb is. Ez abszurd!
2019. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem ertem elso minek lett lepontozva.. Neked anno ez kicsit sem volt fura hogy ők kettesben ide-oda mennek? Illetve biztos az volt de nem értem minek hagytad? Mdg hogy egy idegen lakásában hagyjanak egész napra. És mi volt az indok?? Te miért nen mehettél volna? Bocs de ez nagyon gáz. Nem mondom hogy a párod nem gáz (meg a csaj is) mert de az, de te meg hagytad magad. Én spec nem hagynám hogy ilyen papucsként kezeljenek.
2019. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"elmentek együtt vacsorázni, meg túrázni két alkalommal (gyalog ill biciklivel) kettesben, engem meg itthon evett a fene egyedül"


Ebbe hogy mehettél bele? Gondolom azt is elhiszed, hogy nem volt köztük semmi.

2019. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem mentem bele, rengeteget veszekedtem miatta vele, de aztán mégiscsak elment, csak épp nem kérdezett meg, arra hivatkozva, hogy ok nélkül féltékeny vagyok, korlátozom és beleszólok a magánéletébe.
2019. jan. 23. 18:22
 7/20 A kérdező kommentje:
Az volt az indok, hogy felnőtt, oda megy ahová akar, azt csinál, amit akar, és nem kell mindenhová hurcolnia magával, ha mással van programja.
2019. jan. 23. 18:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mentem bele, rengeteget veszekedtem miatta vele, de aztán mégiscsak elment, csak épp nem kérdezett meg, arra hivatkozva, hogy ok nélkül féltékeny vagyok, korlátozom és beleszólok a magánéletébe."


Hát itt dobtam volna ki a csávót mint macskát sz*rni már ne haragudj. Ez abszurd, és az, hogy ő ebben semmi furát nem lát az később még nagyobb gondok forrása lehet. Ez a csávó nem normális.

2019. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után minek maradtál vele? Nem zavart, hogy megaláz, és semmibe vesz?
2019. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy betegesen féltékeny. A lány pofátlan, a barátod meg egyenesen hülyének néz! Vagy legalább is nézett, ha jól olvasom, most már belátta, hogy helytelenül cselekedett.
2019. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!