Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a pártokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a pártokkal ha kiderülne hogy meddő?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%

Ha már eljutottunk a gyerekvállalásig, az nem véletlen, hanem letett valamit az asztalra. Szeretnék gyereket, de ebben az esetben elfogadnám a helyzetet. Ismerkedésnél vagy elsumákolva felejtős lenne.

32/f

2019. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
ha jól néz ki, akkor nem.
2019. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Ha igazán szeretsz valakit, ezzel együtt szereted. Mesterséges megtermékenyítés és örökbefogadás is van a világon, ha mindenképpen gyereket szeretne az ember.


Persze nekem könnyű ezt mondani, mert volt feleségemtől született gyermekem, már van utódom, így az se lenne tragédia, ha másik gyerekem már nem születne. De valószínűleg akkor is ezt mondanám, ha még nem lenne gyerekem.

2019. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem, amennyiben szeretne gyereket és hajlandó örökbefogadni. Én szeretnék családot, ha saját nem lehet bármelyikünk miatt akkor örökbefogadottat.
2019. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én szeretnék saját gyereket. 27/N
2019. jan. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Ket gyerekem van az elozo hazassagombol, igy nem. Ha gyermektelen lennek valoszinuleg akkor is kitartanek mellette de egy eleten at gyotorne a banat ha kozos nem lehetne es az orokbefogadas szamara nem lenne opcio.
2019. jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 peca1000 ***** válasza:
64%

Dehogy zavarna!


Csak hozzon róla hivatalos papírt, hogy tényleg az, mert ha csak kitalálta, és gumi nélkül esünk egymásnak, és mégis becsúszna a gyerek, akkor kapna egy kártérítést pert a nyakába tőlem.


Mert én nem akarok gyereket, és örökbe sem fogadnék.


Hál istennek nekünk sem lehet, van az embernek épp elég baja, minek még egy nagyobb probléma.


Nekem elég az asszony és a kutya :)

2019. jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

"Legrosszabb" esetben ott az örökbefogadás.

2019. jan. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem, én örülnék, nem lenne többé gond a védekezésre.

Gyereket úgyse akarunk, de ha esetleg mégis, akkor max örökbefogadnánk. Így is túl sokan vagyunk a bolygón, sose fogom megérteni, miért kell kb mindenkinek újabb és újabb embereket "gyártania", miközben egy csomó gyermek meg család nélkül nő fel.

2019. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!