Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri várni? Megéri a távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni? Megéri a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon megkedveltük egymást egy sráccal, az ünnepek alatt egy héten keresztül mindennap találkoztunk, nagyon egy hullámhosszon mozgunk. Ő itt született (A) városban, de tanulányait (B) városban végzi, én pedig szintén a suli miatt kerültem (A) városba. Sajnos nagyon ritkán látogat haza, Ő teljesen önellátó és sokszor az anyagi gondok nem engedik meg, hogy hazalátogasson, plusz hétvégente ott szokott dolgozni (B) városban. Én meglátogatni nem tudom, Ő a kollégiumában nem fogadhat vendéget. Nem alkotunk még egy párt, pont ez miatr, mert így nehezen haladnak a dolgok, ha tényleg havi szinten tudunk találkozni. Szerintem Ő várna rám, 3 hónap múlva levizsgázik és könnyebb lenne a helyzet... Viszont én már rohadtul unom ezt az egész várakozást. Szerintetek megéri várni?

21 évesek vagyunk mindketten.


2019. jan. 24. 02:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont én már rohadtul unom ezt az egész várakozást."


Így nem.

2019. jan. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a 2 város 2,5 órányira van egymástól, kb 4500 Ft ennek a költsége diákként, és kissé az is frusztrál, hogy már ez ekkora gondot jelent, pedig szerintem nem egetrengetően nagy az összeg,távolság. Ami szomorú, hogy tudom, hogy nagyon szeretne itthon lenni, rosszak a körülmények a kolijában, itt van a szerető családja, az igaz barátai, no meg már én is. Szóval szeretne hazajönni, de nem tud. Sosem jártam szerencsére hasonló cipőben (én is 2 nagyváros között ingázom) , így nem is igazán tudom felfogni ezt az indoklást. Nem tudok aludni bizsga előtti este, mert jól bekávéztam, szóval kíváncsian várom kívülállók véleményét, hogy mégis meddig érdemes várni?
2019. jan. 24. 02:23
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen jellemmel, mint a tied semeddig. Sokan szidják a távkapcsolatot, és tényleg egy borzalmas dolog. Viszont az megkérdőjelezhetetlen, hogy próbára teszi a kapcsolatotokat. A tied még el sem kezdődött, de már gyenge vagy. Miért erőltetnéd?
2019. jan. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Mit takar pontosan, hogy 3 hónap múlva könnyebb lenne a helyzet?
2019. jan. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Három hónap múlva hazaköltözne (A) városban , ahol jelenleg én is tanulok. :)
2019. jan. 24. 02:34
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én a helyedben biztos várnék rá, 3 hónap nagyon hamar elmegy. De viszont ha te már most így állsz a dologhoz, hogy unod a várakozást, meg nem tudod egyáltalán várj-e rá, akkor nem biztos, hogy pont ő kell neked.

22/L

2019. jan. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!

Három hónap valóban nem a világvége. Nagyon sok remekül működő távkapcsolatot látok a környezetemben, ami erőt ad, viszont szörnyen pesszimista korszakomat élem most, és félek attól is, hogy Ő is rá fog unni erre az egészra majd.

2019. jan. 24. 02:54
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem olyan egetverően nagy összeg te is lemehetsz hozzá, ha a koliban nincs vendégfogadás (még vallásos kolinál is szemet hunynak efelett...) akkor is vele töltheted azt az egy napot.


Neked nem éri meg a várakozást, alig ismeritek egymást és már unod a helyzetet.

2019. jan. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj le te, nem kell bemenned a koliba.
2019. jan. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem Ő várna rám, 3 hónap múlva levizsgázik és könnyebb lenne a helyzet" - Nem igazán értem a problémát. 3 hónapot nem tudsz várni? Vagy ő nem tud várni? 35-40 évvel ezelőtt 1,5-2 év volt a katonai szolgálat és legelőször csak hónapok múlva engedték haza az embert, most meg már 3 hónapot is nehéz lehúzni úgy, hogy felváltva tudjátok látogatni egymást?
2019. jan. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!