Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek joggal várom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek joggal várom hogy ezek után jóvátegye ezt? Vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A párom bevallotta, hogy megismert egy srácot akivel sokat beszéltek és a srác elhívta randizni. Persze megmondta neki hogy van párja. De hogy emiatt nagyon bűntudata van.
2019. jan. 24. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Baromira nem. Lekoptatta, mit csináljon még? Nyalja ki a se..gged?
2019. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Lekoptatta, sajnálja, tiltsa és ne legyen több ilyen, aztán kész is vagytok.

32/f

2019. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
félek, hogy ennyivel nincs elintézve a dolog.. mondtam hogy tiltsa le facebookon és ne menjen többet oda ahol a srác van, de ezeket nem teszi meg nekem
2019. jan. 24. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Minek mondta el egyáltalán?Mitől van lelkiismeretfurdalása?Semmi rosszat nem tett elvileg.Te keted benne?
2019. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És mi értelme elmondani,úgy csinálni,mint akinek bűntudata van,ha arra nem hajlandó,hogy befejezze a társalgást vele?
2019. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Jaa, hogy a ráutaló magatartás az megmarad? Akkor ki kell vágni a francba, had randizzon stresszmentes szegény. :D

32/f

2019. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Azért van bűntudata, mert úgy érzett, cselekedett, ami nem helyes. Nem azért, amit a srác tett vagy érzett, amiatt nyilván nem lenne. Olvassa a sorok között és keres valami jobb nőt (emberileg értem).
2019. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már nem beszélnek.. oylanokat mond, hogy kisérjem el legközelebb amikor oda megy ahol találkozhat a sráccal. mondom neki, hogy én erre nem érek rá, ne menjen oda és kész
2019. jan. 24. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem jogos. Meg az sem mindegy hol van az a srác. Anno órára sem mehettem volna, ha a párom behisztizik szaktársam miatt aki kinézett magának...
2019. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem kéne hoznia a barátnődnek ezt a témât többet,nemhogy méhg kísérd el oda.Ne menjen.Nevetséges.Kb.olyan,mintha akarna vele találkozni,de ha elkíséred akkor biztonságban vannak az érzései.
2019. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!