Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem, ezt a féltékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, ezt a féltékenységhez hasonló érzést? Mit tudnék vele kezdeni? Ti mit tennétek, ebben a helyzetben? L

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt. Tudni kell, hogy már az elején rajtakaptam, hogy társkeresőzik. Később folyamatosan nőkkel beszélgetett, úgy hogy engem órákra egyedül hagyott. Éjszaka is ébredtem már fel, arra, hogy írkál.


Nem féltékenységet érzek, de valami hasonló. Rosszul esik. Próbáltam vele beszélni, hogy engem ez zavar, de az volt a válasza, hogy nem csinál semmit, csak a szexről beszélgetnek. Engem szeret, és velem van.


Viszont én folyamatosan azt érzem mellette így, hogy kevés vagyok, nem vagyok elég jó, ha szüksége van ezekre mellettem. Pedig mindent megkap, amit szeretne.


Összeköltözést, és közös jövőt szeretnénk, de úgy érzem, nekem ez nem megy, amíg ezt csinálja.


Kíváncsi vagyok a véleményekre, és hogy ti mit tennétek ebben a helyzetben. Illetve, ha ez normális helyzetnek számít manapság, akkor hogyan tudnám jól kezelni?


Köszi ha végigolvastad.


2019. jan. 25. 10:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ennyire alulértékeled magad, hogy két évig türted/türöd ezt?

Ha ennyire buta vagy, akkor meg is érdemlitek egymást.

2019. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Barátom is igy kezdte

Szoltam érte

Kiregizett

Utana folytatta a facen miközben engem hulyitett 3 évig, h komolyan van velem

Aztan kidobott egy kam dumaval

2019. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szinte hasonlo parom volt, o nem beszelgetett szexrol de flortolgettek. Persze az en hibam is, de teljesen elveszett a maradek onbizalmam is mellette. Pedig a kornyezetem csinos, okos nonek tart. O pedig kolonckent viselt a nyakan, mert en mindekire feltekeny voltam. Utolag nem is csodalom, persze vannak nekem is bizalmi problemaim de ennek o talajt is adott. Amit szeretnek mondani, hogy ne tevesszen meg a mai bolond tarsadalom, en nem vagyok tenyleg az aki azt tanacsolja, ha valami nem mukodik, hogy dobd el. Neked megis azt mondom szakits vele. Tudod miert? Mert nem tisztel, es akkor ergo szeretni sem tud..mindenki megerdemel egy olyan tarsat maga melle, ahol tisztelik, becsulik es szeretik. Ne felj az egyedullettol, legyel bator es lepj ki. Ez a helyzet meltatlan neked, tudod te is. Legyel jo magadhoz es engedd el.
2019. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, mondd meg neki eleged van már ezekbol a dolgaibol! Sok ertelme nincsen vele tervezgetni a jovot. Kenyelmesen erzi magat veled, te vagy neki a biztos, de közben meg tarskereso meg "szexchat"..dedós hülyegyerek csak, te meg hagyod magad es megtudja melletted csinalni.
2019. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon tudhat a faszi, hogy 2 éve tűröd ezt, és nem azt kérdezed, hogy szakíts-e, hanem hogy hogyan kezeld a szitut. Nőként sokszor én sem értem a női nemet. Amúgy őszintén, miért akarsz szenvedni? Miért nem vágtad még ki a fenébe?
2019. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szívjon vele más, kuka!
2019. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy ha már az elején rajtakaptad hogy melletted társkeresőzik, miért tűröd? Nem fogja abbahagyni, hiszen semmi következménye nincs a viselkedésének a kapcsolatotokra. Miért beszélget más nőkkel szexről ha veled van? Miért nem veled beszélget róla? Nyilván kevésnek tart téged, jól érzed. Bízz az ösztönödben ami folyamatosan azt sikítja hogy ez így nem jó. Egyfolytában rajtad tipor ez a pasi te meg hagyod. Ne tervezz semmiféle jövőt vele, azonnal dobd ki még most. Ez nem számít normális helyzetnek és csak úgy tudod kezelni ha kiadod az útját és további jó szexcsevegést kívánsz neki a virtuális csajaival. 31/N
2019. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!