Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem hogy szerelmes lenne belém, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


5 hónapja megismerkedtem egy lánnyal, nekem Ő az első kapcsolatom. Az első 2-3 hónapban nagyon sokszor találkoztunk és nagyon jól megvoltunk minden téren. Mostanában kb heti 1-szer tudunk hosszabb időre találkozni mert Ő mindig rohan haza, tanul, a hobbijának él (tánc) elfoglalt és nincs rám ideje. Ezt természtesen megértem mert én is tanulok és mellette dolgozok.


A probléma ott van, hogy ha találkozunk is egyszerűen teljesen távol érzem Őt magamtól. Ha én nem kezdek el beszélni valamiről Ő nem szólal meg, nem vet fel semmilyen témát, mindig más dolgokra figyel (pl. kutyák, gyerekek), magától nem csókol meg és a kezem sem fogná meg, hiába nem találkoztunk mondjuk 1 teljes hete. Szeretném ha nem mindig én kezdeményeznék, hanem érezném, hogy Ő is szeret.


Én nagyon szeretem őt, és Ő is azt mondja, hogy örökké velem szeretne maradni, de amíg én mindig kimutatom hogy szeretem és teljes szívemből szeretem, addig úgy érzem, hogy elhanyagol engem és el fogom veszíteni.


Szerintetek mivel tudnék javítani a helyzeten?


Előre is köszönöm!


22/F


2019. jan. 25. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak ilyen a természete.Nem mindenki az a bújós fajta.
2019. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

elég felejtős.


ha a tánc, kutya, gyerek, mindenki fontosabb, mint te, akkor ez a csaj vagy szívat, vagy ilyen sekélyes az érzelmi világa és kommunikációja, vagy tényleg nem szeret.


ha szerelmes vok vkibe, nem így viselkedek.

2019. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak nehezebben mutatja ki az érzéseit.Nem mindenki ugyan olyan.Ami neked könnyů az másnak nehéz,és fordítva.
2019. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

“Ő mindig rohan haza, tanul, a hobbijának él (tánc) elfoglalt és nincs rám ideje.“


Ergo nem vagy fontos neki. Ha mindig minden fontosabb nálad és elég neki egy héten egyszer látni téged, akkor szerinted mennyire lehet szerelmes? Semennyire.

2019. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

A legjobb,mikor 3 mondatból levágjátok mit érezhet a csaj.

Akkor biztos egy hatalamas nagy szemét r**anc is,mert annak ellenére,hogy a kérdező tuti nem,csak a tánc,kutya,gyerekek fontosak a lánynak,még azt is hazudja,hogy vele akarja leélni az életét.Tök logikus.


Az emberek tényleg tök egysíkúak.Mindenki bátor,ha nem beszél nem szeret,ha nem találkozunk,nem szeret,ha nem hív fel nem szeret.Nincsenek gátlásai senkinek,önbizalomhiány egy nem létező dolog,és így tovább.(3)

2019. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Gátlások ide vagy oda, ha szeretsz valakit, akkor gondolom nem csak heti 1x szeretnéd látni, mint a kukásautót. Szerintem ez édeskevés egy kapcsolat elmélyítéséhez.
2019. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


Természetesen az is bánt, hogy nagyon kevésszer találkozunk, de az, hogy a csók, ha kezdeményezem nagyon rövid ideig tart és van, hogy elhúzódik tőlem. Emellett nem beszélgetünk normálisan vagy szervezünk valamilyen közös programot (kb 1 órára beülünk a mekibe vagy hazakísérem a vonattal ami 30 perc), mert nem ér rá soha.


Természetesen én tiszteletben tartom, hogy egy kapcsolatban is mindenkinek van magánélete és én sem akarok mindig a nyakán lógni, félreértés ne essék, de ez nekem így elég furcsa és rossz.

2019. jan. 25. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
6# 22 éves kérdező,szerinted mennyi lehet a csaj?Ezt is vegyük már hozzá.Teljesen máshogy kezeli a dokgokat,mint mindjuk az 5 évvel későbbi énje.
2019. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm 20 éves, ezért szerintem nincs akkora korkülönbség köztünk, hogy emiatt legyen mindez.
2019. jan. 25. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is a korkülönbség miatt írtam,hanem egy 20 éves lány teljesen máshogy gondolkodik még,máshogy áll dolgokhoz,párkapcsolathoz személyiségtípustól függően is.
2019. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!