Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhesség alatti kevés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség alatti kevés vagy semmi szex, meddig tűrhető? A nők nem félnek ilyenkor, hogy a pasi nem fogja bírni, vagy mást keres?

Figyelt kérdés

Itt az egyik kérdésnél olvastam(meg már máshol is ) hogy terhesség alatt illetve után kicsi babával sokan egyszerűen leszoknak a szexről. Ezt a férfiak tolerálják? És ha igen, meddig? Ahol mondjuk 2-3 gyerek is születik, és mondjuk csak 2-3 év telik el, ott egybe ér a terhesség,szülés majd a kisbabás időszak, nincs is lehetőség nagyon "visszarázódni" . Gondolom a normálisabbja egy darabig bírja, na de meddig?

És ha pl.a férfi nem nyúl a nőhöz mert nem kívánja ahogy nő a hasa, vagy félti stb akkor közben neki azért nincs igénye a szexre?


2019. jan. 31. 10:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
95%

16-os, te biztos nő vagy?

El nem tudom képzelni, hogy egy nőben miért nincs semennyi empátia a másik nőtársa iránt, akinek nehezebb testileg-lelkileg egy szülés mint neki.


Semmi összetartás nincs a nőkben, mindenben rivalizálnak, ítélkeznek, ócsárolnak.


Egyeseket ez elégíti ki szex helyett?

2019. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én magam sem tolerálom túl jól a szexmentességet, így nehéz volt kibírni a közvetlen szülés előtti és a gyermekágyi időszakot. Amíg és amint csak lehetett, mi csináltuk. És a másfél évesünk mellett sem keresek kifogást, mert ugyanúgy igénylem a jó szexet, mint a párom. Minden nap időt kell találni és szánni egymásra, mert attól hogy szülők lettünk, ugyanúgy egy pár is vagyunk. Azt hozzá tenném, hogy amiben csak tud, segít attól hogy ő dolgozik én meg itthon vagyok a gyerekkel. Lehet hogy ha nem így lenne és egy végletekig lestrapált anyuka lennék, nekem se lenne energiám a nap végén rámászni apára... 31/N
2019. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!