Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhesség alatti kevés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség alatti kevés vagy semmi szex, meddig tűrhető? A nők nem félnek ilyenkor, hogy a pasi nem fogja bírni, vagy mást keres?

Figyelt kérdés

Itt az egyik kérdésnél olvastam(meg már máshol is ) hogy terhesség alatt illetve után kicsi babával sokan egyszerűen leszoknak a szexről. Ezt a férfiak tolerálják? És ha igen, meddig? Ahol mondjuk 2-3 gyerek is születik, és mondjuk csak 2-3 év telik el, ott egybe ér a terhesség,szülés majd a kisbabás időszak, nincs is lehetőség nagyon "visszarázódni" . Gondolom a normálisabbja egy darabig bírja, na de meddig?

És ha pl.a férfi nem nyúl a nőhöz mert nem kívánja ahogy nő a hasa, vagy félti stb akkor közben neki azért nincs igénye a szexre?


2019. jan. 31. 10:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
A gyerekeknek apjuk is van, a nők nem maguktól esnek teherbe. Ha egy férfinek probléma a terhesség, ne csináljon gyereket.
2019. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

TEGNAP TÖRTÉNT!


Leírtam egy másik kérdésre, hogy egy ELTE kutatás szerint a férfiak többsége, a terhesség 2. fele és a gyerek 1. szülinapja között lép félre első ízben a kapcsolatban.

Mert anyuka lelakott lesz és/vagy nem engedi magára aput.


Erre törölték a válaszomat!!!


Kíváncsian várom, hogy most marad-e!

2019. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Lehet köveket dobálni, de az én pasim tuti hogy mint a kínzást , úgy éltevolna meg. Már az első 3-4 hónapot se bírta jól, de mindig hányingerem volt, a szex valahol a legutolsó utáni gondolatom volt. Utána, ha nem is a megszokott rendszerességgel, de tuti heti 2x összebújtunk, Nagyon oda meg visszavolt, hogy gyakorlatilag nem kell semmi védekezés. ( és mielőtt megkapnám, minekután elmúlt a rosszulléteim, én isnagyon élveztem a dolgot ) .

Ha veszélyeztetett lettem volna, akkor is min. orált igényelt volna.

Azt csak zárójelesen írom, hogy a szülés utáni 6 hetet alig bírta kivárni , de persze nem mint egy állat esett nekem, de úgy sündörgött körülöttem, hogy tudjam, mit akar :)

2019. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Ja, és a hab a tortán : vaginális szülésem volt, és végig mellettem volt . Na, hát őneki nem ment el a kedve a szextől :)))
2019. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2019. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
42%

Kösz a lepontozást, akkoris így van és nekem ez a természetes.

jah, és akkor csodálkoznak és keseregnek az anyukák, hogy a pasijuk félrek...r.

Mondjuk én szeretem a szexet, meg nincsen fejfájásom és kifogásaim ellene , és igen gyereket is szültem .

Tragédia , ahogy a nők ezt így meg bírjak csinálni ès azt hiszik, hogy A magzatért teljesen fel kell áldozni mindent, és majd visszarázódik egyszercsak ( valamikor : hónapok, évek ) a szexuális életük...

Nem csodálom, hogy 10 ből 9 kapcsolat már 5-10 év után romokban hever.

2019. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszönöm.Én senkit se pontoztam le
2019. jan. 31. 13:09
 18/22 anonim ***** válasza:
90%

Két terhesség és két szülés között lehetnek nagy eltérések, akár ugyanazon nő esetén is. Anyámnál például amikor velem volt terhes, és én születtem, akkor nem volt semmi probléma, öcsémnél már vizesedett terhesség alatt, és majdnem meghalt szülés után, mert vérmérgezést kapott és kórházba került, mert nem kaparták ki rendesen.

Van, amikor nincs semmi komplikáció, de vannak mondjuk veszélyeztetett terhesek is, vagy lehet, hogy a gyerek nem akkor jön, amikor ki vagy írva, a választott orvos meg pont nem tud ott lenni, amikor a gyerek megindul, aki meg helyettesíti, az lehet, hogy balfék. Aki anyám második szülését elcseszte, azt kitették a szülészetről végleg, de majd' 30 éve nem lehetett olyan gyorsan leinformálni valakit, mint most, amikor az orrunk előtt van a világháló.

2019. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nincs gyerekem, nem is akarok, de rettentő gusztustalan és kiábrándító, hogy rettegned kell, hogy ha nem teszel eleget a faszidnak, akkor elhagy. Akár van kedved, akár nincs, tárd szét a lábad, vagy nyeld tövig a faszt, különben elhagynak, joggal.


És mikor ez nőktől jön, hogy amiatt aggódnak, hogy rendesen kielégítenek-e egy számára idegen pasast, majd a káröröm, hogy hihi, akkor elhagynak... Az már totál agykárosodás.

2019. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ezt pont a napokban olvastam:

[link]

2019. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!