Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idővel meg fog csalni ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel meg fog csalni ez miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán sikerül kielégítenem a barátnőm, mindig hamar elmegyek, nem tudom rendesen felizgatni. Ez miatt már minden szex után idegbeteg vagyok, otthagyom, inkább megyek rágyújtani, mert majd felrobbanok. Ha beszélünk erről, mindig azt mondja h ez miatt sosem hagyna el és csalna meg, de ti hinnétek neki? Mert én nem tudom, h van-e ilyen.

2019. febr. 1. 10:59
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
87%

A viselkedésed meg a tapló hozzáállásod miatt fog elhagyni, nem azért, mert 2 perc alatt elsülsz.

Azzal is tudnál amúgy ezt-azt kezdeni, de nem, mert hát Te megérdemled az orgazmust, a másik meg csessze meg, nemáhogy neked kelljen azért is tenni, hogy a másiknak jó legyen :D :D Azagyameldobom.

2019. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Ez a sok női komment, nők ne is írjanak légyszíves.
2019. febr. 1. 13:59
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
3-as és 9-es vagyok. És pasi. Furcsállod, hogy más pasikat érdekel, hogy a barátnője is ugyanúgy élvezze a szexet? Nem vagy normális.
2019. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
5%

Ferjem ugyanez.

Megis hozzamentem es uton a baba

Sose csaltam meg...es nem is fogom


Probalj meg nem idegbetegeskedni mert ezert fog elhagyni!!!!!

Vannak elszoritasos teknikak nezz utana netem

kell kis ido de lehet segiteni fog

2019. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Még te vagy felháborodva? Nem olvastam el az összes kommentet de elfárad a kezed? Hogy te mekkora egy önző puhapö...cs vagy! A legtöbb pasi tudja kontrollálni,visszatartani egy ideig te de miután le vagy rendezve idegbetegen kimész.Szegény csaj.Ha nem is a bénaságod miatt,a viselkedésed miatt fog otthagyni.

Majd aztán röhög rajtad később.

Szégyen vagy! ...es tróger

2019. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Töketlen po.s!
2019. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok töketlen csak túl rá vagyok izgulva és nem bírom tovább. Mással nem volt így.
2019. febr. 1. 16:19
 38/46 anonim ***** válasza:
93%

Te mekkora egy sötét állat vagy haver! :D ha 10 perc kézimunkába leszakad a kezed, akkor talán először erősödni kellene és utána dugni.


Tipikus nyomorult kamaszfiú lehetsz, aki semmit nem ért a nőkhöz és annyi nála a szex, hogy fél percig reszel mint a nyulak, aztán el is élvez és megy tovább a dolgára. A barátnőd úgyis elfog hagyni, ha nem most, akkor később.


Normális nő az életben nem fog szóbaállni veled. A kis p.csöd már feláll, de teljesen alkalmatlan vagy arra, hogy figyelj a másikra és tudd is használni azt, ami a lábad között van. Inkább tényleg használd a kezed!


33F

2019. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne lennél töketlen?

Nem tudsz egy csajt kielégíteni.


Mondjuk 15 éves vagy legfeljebb szerintem ,a lány meg 13.

2019. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem vagyok 15, de mindegy.
2019. febr. 1. 16:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!