Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom gyonyoru lany, nagyon sok ferfinak tetszik es feltekeny vagyok ra?

Figyelt kérdés

A problemam a kovetkezo: baratnom munkajabol kifolyolag talalkozik jol kereso es sokszor jol kinezo ferfiakkal. En szemely szerint szinten jokepunek mondott, intelligens, de meg karrierem elejen vagyok, suliba jarok stb. Gondolkodok, hogy elhagyjam, es koncentraljak a sajat utamra, mert hiaba szerelmes belem es szeret engem, mas ferfiakkal az anyagi celjait hamarabb elerhetne. Esetleg velem sosem tudna... Suli utan kulfoldon is tudnak a vegzettsegemmel dolgozni es talan sajat magam anyagi, karrier elosegitese vegett, ertelmesebb lepes lenne mint ezzel a lannyal maradni. O ossze tudna gazdagabb, jo kepu sracokkal jonni, es hosszutavu kapcsolatot kialakitani, nekem meg talalni magamhoz egy lanyt akivel a kozos eletemet fel tudnam epiteni.


Hozza kell tenni, mind a ketten szeretjuk egymast.


Mit gondoltok?


2019. febr. 3. 08:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
"hiába szerelmes belém és szeret engem, más férfiakkal az anyagi céljait hamarabb elérhetné"... Jézusom, ez sokmindent elárul a lányról és nem pozitívumokat. Hagyd el. Keress olyat, aki önerőből akar anyagi javakat elérni, nem férfi hátán kapaszkodni! 31/N
2019. febr. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!