Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a barátnőmet hány férfival feküdt le előttem.22 éves és hattal, én vagyok neki a hetedik. Nagyon zavar, nem tudok megbarátkozni ezzel a tudattal. Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást fél éve együtt vagyunk, de csak most jutottam el odáig, hogy megkérdezem. Most viszont kavarognak bennem az érzések, hogy ennyi ember "àtment" már rajta előttem.


Férfi társaim, ti hogy reagálnátok ezt le? Én fogom fel rosszul, vagy másnak is gondot okozna ez?

Egyszerűen rossz érzés, hogy az a lány akit szeretek ennyi emberrel volt már előttrm. Ha szexre kerül a sor csak azon jár az eszem kikel lehetett előttrm együtt, stb.. egyébként jól megvagyunk, szeretjük egymást, de ez teljesen kiakasztott.


25F


2019. febr. 3. 12:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális, hogy ezt érzed hiszen te önmegtartoztatoan éltél nehogy a multad beszennyezze a hitvesi ágyatokat. (Jol gondolom???)
2019. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
21%

Hát mondjuk 16-17 évesen már kelendő volt, akkor minden évben egy fiú az nem hangzik olyan vészesen.

Másrészt kicsit hihetetlen, mert fiatal lányok szerelmesen ragaszkodnak általában nem ágról ágról szállnak.

2019. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen, leétékelődik, szerelem eltűnik, nincs kedvem már vele szexelni és úgy szakitok is.
2019. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
44%

Ha főznél neki egy vacsorát, akkor az is zavarna téged ha kiderülne, hogy már evett előtte máskor is életében?


Zavarna téged, hogy nem éhezett egészen idáig?


:)


"Normális, hogy ezt érzem?"


A normális relatív és nem is lényeges most(szokványjelenség egyébként).Itt sokkal inkább az arra a kérdésre szolgáló válasz vihet téged előbbre, hogy "miért érzem ezt?".


:)


Szép napot!

2019. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Szanalmas vagy.

Keress egy kereszteny ifjusagi klubbol magadnak valakit, annak aztan tuti nem volt elotted senkije. Csak akkor keszulj fel, hogy a hazassagig nem is lesz szex ;)

2019. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
11%
Volt egy lány,velem volt neki az első alakalom. 24 volt amikor szétmentünk. 26 éves korára még 5en átmentek rajta. Akkor jobb a statisztika?
2019. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
20%
Azért a mai nőtől ne várj csodát.
2019. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%
Pajti, ha te is akkor dugnál, amikor akarsz és azzal, akivel akarsz, neked sem lenne alacsonyabb a számod. A nők egy egészen más világban élnek. Azon kívül egészen biztos, hogy az khm egyéb khm alkalmait nem számolta bele.
2019. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
9%

"Bezzeg, ha a pasinak volt 7 no az eleteben ennyi idosen, az normalis."


Miért, nem az? Kisebbségi komplexusos kislány...

2019. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

ja bocs, most nézem, hogy ezen az oldalon ez csak a férfiaknál bűn

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!