Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a barátnőmet hány férfival feküdt le előttem.22 éves és hattal, én vagyok neki a hetedik. Nagyon zavar, nem tudok megbarátkozni ezzel a tudattal. Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást fél éve együtt vagyunk, de csak most jutottam el odáig, hogy megkérdezem. Most viszont kavarognak bennem az érzések, hogy ennyi ember "àtment" már rajta előttem.


Férfi társaim, ti hogy reagálnátok ezt le? Én fogom fel rosszul, vagy másnak is gondot okozna ez?

Egyszerűen rossz érzés, hogy az a lány akit szeretek ennyi emberrel volt már előttrm. Ha szexre kerül a sor csak azon jár az eszem kikel lehetett előttrm együtt, stb.. egyébként jól megvagyunk, szeretjük egymást, de ez teljesen kiakasztott.


25F


2019. febr. 3. 12:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%

Kerdezo miert te hany csajjal voltal? Te biztos szuzen mentel a kapcsolatba ugye?

Meg fel ev utan jut eszedbe ezt megkerdezni tole? Szanalmas vagy.

2019. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normàlis mennyiség. Neked meg kisebbségi komplexusod van. Talàn megy a kettős mérce is. Te hàny nővel voltàl?

Ha neked ez ennyire fontos, nem fél év utàn kell megkérdezni.

Tőlem a férjem még az első randik alkalmàval megkérdezte, megmondtam, hogy 6, 24 éves voltam. Ő lett a 7. és egyben utolsó is. Nem volt vele semmi problémàja, annak ellenére sem, hogy ő velem vesztette el a szüzességét egy hónappal a 21. szülinapja előtt. Magabiztos, nincsenek komplexusai. Az volt neki a fontos, hogy soha nem csaltam meg senkit, nem volt egy fél vàrosnyi ember, plusz nem voltam soha prostival sem. Neki ezek szàmítottak.

Ha nem tudod elviselni, hogy előtted is volt élete, inkàbb engedd el. Jobban jàrna. Attól, hogy voltak férfiak az életében, még nem àtmentek rajta... Max akkor ha mind egyéjszakàs volt.

2019. febr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%

Aki ilyet mond egy nőre pláne saját barátnőjére hogy "átmentek rajta", azt simán pofánvágnám. Megcsonkítani nem akarod a nőket, mint az elmaradott országokban? Semmivel nem vagytok jobbak mint akik ezt csinálják.

"Szeretjük egymást" na ezt felejtsd el. Nem szeretsz te senkit. Megkérdezted tőle jó volt e a kapcsolata ezekkel? Érdekel hogy fájt e neki mikor otthagyták? Érdekel hogy mi neki a jó? Szereted,,,Ja biztos.

2019. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
78%

A jelenjéhez van közöd !

Ha így állsz a témához akkor a jövője nem veled lesz.

A múlt meg lényegtelen.

2019. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a mostani párom a hetedik, de az első, akivel komoly kapcsolatom van, ami nagyjából működik is. Előtte volt egy másik "komoly", ahol viszont csak dísznek voltunk együtt ismerősök nyomására, meg a szüzességemtől is csak megszabadulás valahogy, nem a megfelelő emberrel, úgyhogy ezek után érdemes feltenni a kérdést, hogy mit is kellene valójában elsőnek számolni.


Persze jó volt a másik 5-tél is, 1-gyel annyira nem, de ha az embernek hosszú távú komoly kapcsolata van, akkor egyáltalán nem az jár a fejében, hogy mikor kivel mit csinált a múltban, hanem hogy jelenleg milyen céljai vannak akár a másikkal együtt.


Egyébként a barátomat tarskeresőn ismertem meg, és mivel az első beszélgetésünk nem sikerült túl jól, eleinte nem akartam vele találkozni. Ezután ő lefeküdt valaki mással, ami utólag nem esett jól, amikor rájöttem, hogy igazából sokkal jobb fej, mint amilyennek elsőre látszott. De nincs értelme azon vitatkozni, hogy ki mit csinált rosszul a múltban, amit már úgysem lehet megváltoztatni, ha lehet ehelyett a jelenben meg a jövőn is gondolkozni. Ha meg ott sem voltál, amikor ezek a dolgok történtek, nem voltál érintett, akkor pedig még hamarabb túl kellene lépni rajta, és inkább azzal foglalkozni, amire van ráhatásod a jövőben.


23/N

2019. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Más csajok meg 30-50 vagy még több emberrel.
2021. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Jobb az ilyet nem tudni. Általában a szerelmesek csak jót tudnak elképzelni a szerelmükről aztán pár lényegtelen dolgon balhézni.

Vagy vedd úgy legalább kitapasztalta előtted ,hogy mit szeret az ágyban és mit nem

Mi van ha 3 olyan béna pasi is volt akivel nem volt kedve második alkalomhoz ...veled meg x ideje együtt van

2021. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én azt látom magam körül, hogy aki ennyire fogyasztotta fiatalon a partnereket az később sem fog tudni monogám maradni nemtől függetlenül. A nagy számok törvénye alapján biztos van ilyen is de én ilyet még nem láttam. Kitartást a döntésedhez bármi is legyen az.
2021. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28as! Hát lehet rossz példa,de sok kamionost ismerek aki undorodik a vezetéstől. Pedig fiatalon szeretett,azért lett kamionos aztán megunta. Lehet a csajok is megunják a szexet,egy partnerrel elvannak úgy ahogy néha néha van agy akció.
2021. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Múltkor összeírtam egy Excelben, 42 partnerem volt (utólag ugrott be néhány, így biztos van az 45 is). Most 43 éves vagyok, kB úgy érzem megtaláltam azt a személyiségét, akivel nyugodt vagyok, vonz is és nagyon szeretem. Most akkor ássam el magam, vagy lehetek boldog? Ez mekkora idiótaság a multjához hasonlítani magad? Ennyi erővel akkor jobb, ha nem is jársz vele, választasz valakit lentebbről.

43F

2022. okt. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!