Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szomorú vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg stressz és kudarc ért az utóbbi kb fél évben, és az utòbbi hetek pedig annyira nehezek voltak, hogy idegileg teljesen kikészültem, már dolgozni sem tudok szinte egyáltalán. Csalàdi és anyagi problémák vannak a háttérben. Legalább a barátommal jó volt a kapcsolatom, de tegnap òriási csalódást okozott.nem is tudtam megbocsájtani. Nagyon szomorú vagyok, és nem akar ez az érzés elmúlni.Nincs már olyan része az életemnek, ahol stimmelnének a dolgok.
2019. febr. 4. 19:58
1 2
 11/15 Rockarc ***** válasza:

Sokan csinaljak azt, hogy idegenekkel beszelik meg a problemajukat. Azokkal konnyebb. Plane igy anonim formaban. Egy ket PM es kiirod magadbol a fajdalmat, talan tudnak valami epito jellegut valaszolni. Esetleg megismered masok problemait, mindenkinek megvan a maga keresztje, meg ha nem is latszik.


42F

2019. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk,ha nem lovalnád bele magad abba,hogy milyen szomorù vagy az segíthet.Lefoglalod madagad valamivel,ahelyett,hogy azon szomorkodsz milyen szomorù vagy.Egyébként meg ha a barátoddal rendbe jöttek a dolgok,akkor pár nap és enyhül a rosszkedv.
2019. febr. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nagyon nehez idoszakom, en elmentem pszichologushoz, nem oldotta meg a problemam, nem is az a feladata, de segitett maskeppen latni a problemat, mas szempontokat is meglattam. Valamint meg az segitett, hogy kinyitottam a szemem, annyi tragedia van mas emberek eleteben es igy is kitartanak, az ilyen tortenetek sokszor atlenditettek. Nem is tunk mar olyan komolynak az en problemam masoke mellett... Sot! Ha vannak pl. folosleges ruhaid, megunt cuccaid, odaadod valakinek, a halas tekintetbol annyit tudsz meriteni, hogy hatalmas csalodasokon atsegit! Ezt csak akkor tapasztalod meg, ha tenyleng megcsinalod:)
2019. febr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát. Nem csip-csup ügyekről van szó, hanem komoly problémákról.Az egyiken kb. másfél éve, a másikon fél éve dolgozom komolyan, minden erőmet bevetve, és eddig csak kudarc ért, de nem is csak az, hanem néhol még nehezebb lett, mint volt. Ezen a kettőn kívül még egyéb komoly problémák is vannak a családban és a környezetemben,amik rám is tartoznak. A munkahelyi stressz is nagyon sokat nőtt az utóbbi fél évben. Nyilván mindig lehet nehezebb, de én se a semmiért nyavalygok.

A barátommal hiába beszéltük meg, én nem tudtam eddig megbocsájtani, nem olyan a helyzet, mint régen.

Szoktam adományozni, nincs egy hete, hogy egy hatalmas zsák ruhát adtam egy családnak. Karácsonykor is sok gyereknek juttattam el ajándékot.

Pszichológusra nincs most pénzem sajnos, minden pénzemre szükségem van a problémák megoldásához.

2019. febr. 5. 08:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálad komoly problémák vannak! Minek szórod el a dogaidat ha magadra nincs pénzed! Munkahelyi stressz? Válts! Pasid egy farok? Válts! Pszochológus? Az nem megoldás! Egy barátnő többet ér vagy egy hobbi!
2019. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!