Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ahozz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahozz hogy ha a barátotokat kolléganője bejelöli fbon?

Figyelt kérdés

Úgy hogy csak köszönő viszonyba vannak.

Nem szeretnék, betegesen féltékeny lenni nem tudom h tegyem magam túl ezeken a kirohanásaimon.. :(

Bízok is a vőlegényembe tudom h nem csalna meg.. De ottvan a kis ördög fejembe h tudom milyen nők vannak ebbe mai világba.


2019. febr. 4. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akivel megcsal azt nem veszi fel ismerősnek te ostoba...
2019. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Mindent megbeszélünk!

Azt elfelejtetem leírni hogy nem fogadta el, elsőnek mindig engem kérdezz.

És mondta már nekem ha megcsalna bárkivel nem lenne ismerőse.

De soha senkivel sem csalna meg, és enis szabadon kutakodhatok telójába stb tudom jelszavát

2019. febr. 5. 08:26
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Elég gáz egy kapcsolat lehet ahol a vőlegénynek előbb engedélyt kell kérni, hogy bárki jelölését elfogadhassa ,meg jelszókat kell a menyasszonynak adni, hogy ,,ellenőrizhessen".Szegény férfi.Amúgy a te fejedbe a pontozások láttán nem az ördög van, hanem a sötétség.Ha meg akar csalni, meg fog.Max nem ír sms-t a csajnak meg nem a facebookon vagy közösségi oldalakon tartja a kapcsolatot a szeretőjéve.:D
2019. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Folytasd csak ezt a féltékenykedést és ellenőrizgetést, már csak idő kérdése amíg kiábrándul emiatt belőled.. Nagyon meg fogod érdemelni, ritka gusztustalanul viselkedsz. Remélem még az esküvő előtt megjön az esze a srácnak és úgy csesz ki téged ahogy nem szégyell. Én például nem vagyok egy önbizalomhiányos elmebeteg p-a szóval nyilván egy ilyen apróságra nem reagálnék semmit.
2019. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

Mit kellene szólnom? Ha kollégák, akkor ismerik egymást, nem?


"Bízok is a vőlegényembe tudom h nem csalna meg.. De ottvan a kis ördög fejembe h tudom milyen nők vannak ebbe mai világba."

Ezt nem tudom értelmezni. Szerinted megerőszakolják a párod, vagy mire gondolsz?

2019. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy honnan és miért tudod, hogy ki jelöli be.


És mi az, hogy milyen nők vannak a mai világban? Te azt hiszed, hogy a gonosz nők csak rávetik magukat a barátod farkára, és szegény semmit nem tud tenni ellenük? Miért jársz olyan emberrel, akit ennyire kevésre tartasz? Te azzal törődj, hogy jó legyen a kapcoslatotok, és szépen bízd a barátodra, hogy mit kezd a begerjedt kolléganőkkel. Ha szar a kapcsolatotok és meg akar csalni, úgyism eg fog csalni, hiába parázol. Ha viszont jó kapcoslatot sikerül fenntartanotok, akkor egyikőtöknek sem akar majd menekülni belőle.

2019. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A facebook az ismerősök bejelölésére van. Most higyjem azt, hogy a másik egységről egy kolléga, akivel 2x beszéltem, bejelölt, mert biztos meg akar dugni???... szívem, inkább menj pszichológushoz, mert ez már beteges féltékenység.
2019. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!