Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 5éves gyerek miatt vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 5éves gyerek miatt vége ennek?!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt,az előző kapcsolatából van egy 5éves gyereke,akit 2hetente elvisz 2napra az apja,egyszerűen olyan szinten neveletlen hogy borzasztó,ütögeti az anyját,a mamáját,és próbál engem is,tegnap már muszáj voltam ráverni a kezére hogy álljon már meg de akkor is folytatta,nyilván húztam volna rá olyat hogy bömböljön megint,de az anyja nem engedte nekem,egyszerűen nem tudja a gyerek mit jelent a NEM szó!Utána ültem tovább,és egyszerűen rám lép,rámgyalogol,akkor felpattantam és eljöttem,egyszerűen elég volt!Legszörnyübb hogy elméletileg össze költözés előtt állunk,illetve én is kéne neveljem,de így hogy ha nem engedi az anyja?!

2019. febr. 5. 11:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem szépen intsetek egymásnak búcsút.

Neked lövésed nincs a gyerekekről, és egy állat vagy, ha egy 5 évest meg akarsz verni.

A nő sincs a topon, ami a gyermeknevelést illeti, és ez sose lesz jobb.

Állandó vita lenne a gyerek miatt, és ennek mindenképp szakítás a vége.


Te meg messzire kerüld a kisgyerekes szingli anyákat, ha kezet akarsz emelni bárki gyerekére, de sajátot se vállalj.

2019. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
33%

Sok feszültség van a gyerekbe,ezért viselkedik így.Valamilyen megvonásban részesül otthon,nem kedvezőek az otthini feltételek,az hogy a szülei külön élnek,sok minden.

Nem kell összeköltözni,mert láthatóan nem vagy egy türelmes fajta.Pedig ehhez az kéne,lehet a gyerek se a szíved csücskei,de egalábbis nem másé.

2019. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
31%
"húztam volna rá olyat hogy bömböljön megint,de az anyja nem engedte" - hihetetlen, hogy nem engedte hogy bantalmazd a gyereket, te allat...
2019. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
77%
Pedig a kérdezőnek igaza van. Ha ti többiek szeretitek elviselni ezeket a dolgokat hát rajta, látszik hogy nem vagytok valami toppon ti sem.
2019. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
30%
Senki nem irta, hogy az anya valami gyereknevelesi geniusz lenne, de amikor egy felnott ember ugy beszel egy kisgyerekrol, hogy ugy meg akarja utni, hogy az sirjon, azt hadd ne nevezzük mar egeszseges lelkuletu normalis embernek.
2019. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
27%

igen. ez a szeretet megvonás.

a gyerekeknél nem tudatos. az anyjának a figyelmét akarja felhívni arra, hogy valami nem tetszik neki.

a gyereknek több időt kéne szerintem csak az anyjával lennie. közös program, játék, ahol csak ketten vannak.neki ő a család.

az a helyzet, hogy mindenki a saját gyerekét neveli.

vannak speciális szituációk is. de a felnőttnek kell ezekre is felkészülnie előre és felkészíteni a gyerekeket rá.ha tudom, hogy a gyerek nehezen fegyelmezhető, nem megyünk 5 csillagos étterembe, ahol vannak elvárások...stb...

2019. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
19%
akkor rugdosson téged ;)
2019. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
66%

Hihetetlenek vagytok, kikiáltjátok kb. gyerekgyilkosnak azért, mert megpróbálkozott egy agresszív, tiszteletlen kölyköt nevelni? Interneten mindenki aaannyira tökéletes szülő, aztán legutóbb is valami insta-mamiról kikerült egy leleplező videó, ahogy üti-vágja a gyerekét :D Álszentek.


A kérdésre válaszolva, hagyd ott ezt a nőt. Alapból hülyeség olyannal kezdeni, akinek gyereke van.

2019. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%

Nem verni kell a szerencsétlen gyereket hanem lelépni a francba.

Ezért nem ismerkedek gyerekes nőkkel. A csemete vagy utálja anyu új pasiját vagy szimplán neveletlen és figyelemzavaros.

A gyereknevelés első sorban a szülők feladata ha ők nem végeznek jó munkát miért a harmadik félen az új pasin csattanjon az ostor?

2019. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%

Inkább lépj le.

Biztos nem fárasztanám magam azzal, hogy más idióta, neveletlen gyerekét neveljem. Pláne, ha anyucinak sincs igénye rá, hogy a kölyke normálisan viselkedjen.

2019. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!