Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 5éves gyerek miatt vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 5éves gyerek miatt vége ennek?!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt,az előző kapcsolatából van egy 5éves gyereke,akit 2hetente elvisz 2napra az apja,egyszerűen olyan szinten neveletlen hogy borzasztó,ütögeti az anyját,a mamáját,és próbál engem is,tegnap már muszáj voltam ráverni a kezére hogy álljon már meg de akkor is folytatta,nyilván húztam volna rá olyat hogy bömböljön megint,de az anyja nem engedte nekem,egyszerűen nem tudja a gyerek mit jelent a NEM szó!Utána ültem tovább,és egyszerűen rám lép,rámgyalogol,akkor felpattantam és eljöttem,egyszerűen elég volt!Legszörnyübb hogy elméletileg össze költözés előtt állunk,illetve én is kéne neveljem,de így hogy ha nem engedi az anyja?!

2019. febr. 5. 11:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
86%

Az én cukorfalat 4 évesem beszoktatáskor megharapta az egyik óvónénit, pedig ilyet nem szokott. Az oviban a gyerekek nagyrésze ütve próbálja kezelni a konfliktust. Az enyém is, pedig itthon soha semmilyen formában sem látott erőszakot.


Kicsi gyerek, vagy a magáért kiállós típus van, ő üt, kiabál, kiadja a dühét, vagy a befeléforduló szorongó típus, aki bezárkózik és keservesen sír.


Jobb, ha kiadja. Azért ilyen, mert 5 éves. Náluk még ez előfordul stresszhelyzetben. Ettől függetlenül kezelni kell a helyzetet, szép szóval csitítással és magyarázattal. Felnőtt vagy, mégis ilyen könnyen elkapott az ideg, hogy verni akartad a gyereket, hadd sírjon. Az 5 évestől meg profi stresszkezelést vársz, mikor felnőttként te sem vagy rá képes..


A verés erőszak, az erőszak nem nevelés.


Olyan nőt keress, aki nem akar gyereket, ne legyen még egy erőszakkal “nevelt” gyerek a világon.

2019. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Kerestetek már egymást? Megbeszéltétek?

Vagy mi újság azóta?

2019. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
35%

Valószínűleg a kérdező nem akkor adna neki egy taslit, verne a kezére, reccsenne rá, mikor simán sír vagy hisztizik, hanem amikor verekszik vele vagy az anyjával. (ami ugyan úgy elfogadhatatlan, még egy gyerektől is)

Amúgy ezzel a gyerek pont azt nem fogja megtanulni, hogy mindig van egy nagyobb hal, aztán majd jól megszívja az iskolában emiatt. A felnőtt lehet, hogy csak leszarja, aztán otthagyja, de egy másik gyerek szájon veri. Még ezzel sincs probléma egyébként, mert olyan irdatlan nagyot nem üt a gyerek, de egy ilyen alkalommal leszédül a lépcsőről, neki esik valaminek, akkor össze vissza töri magát...beveri a halántékát, agyalapi törés, nyakcsigolya törés...ezek könnyen végződhetnek halállal is...beesik egy üveg vitrinbe elmetéli valamelyik vénáját, artériáját, az megint nagyon durva sérülés, ha fejjel esik bele és nyaki artériát vág, akkor megint csak mehet a "kedvencek temetőjébe". Nem szabad hagyni, hogy egy gyerek verekedjen, legalábbis arról le kell nevelni, hogy kezdeményezze.

Mondogatják itt, hogy az folyamodik erőszakhoz, akinek más eszköze nincs, elfogytak az érvei stb, ha felnőttről beszélnek, csak azt elfelejtik, hogy ugyan ez áll a gyerekre is és ha nincs lenevelve róla, hogy a konfliktusait erőszakkal oldja meg. Mi a francnak tanulna más bonyolultabb, időigényesebb kezelési módot, mikor az ütögetéssel, harapással, földön fetrengéssel stb-vel mindig eléri a célját.

Nem baj, erre meg kitaláltuk a magatartászavart és nyomathatunk bele valami csodabogyót, legyen csak leszedálva szobanövény.

32/f

2019. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,egyelőre nem keressük egymást,levagyok tiltva neki én meg nem fogok írni,szóval :D
2019. febr. 5. 18:43
 35/39 anonim ***** válasza:
26%

Szóval akkor vége...

Csak minek kell akkor nyilvánosan leálazni a nőt is és a gyereket is mikor már eldontőttetek hogy vége.

Szegény gyerek előtt jó példa áll.

2019. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
89%
Ja, hát akkor ennek vége. És jobb is ez így mindenkinek.
2019. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
25%
Lehet jobban jártál így Kérdező! Kitartást!
2019. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Van egy idevágó könyv: Miért válnak zsarnokká a gyerekeink?
2019. febr. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Hogy alakulnak a dolgok kedves kérdező?

Kibékültetek már? Vagy sikerült megbeszélni a problémát?

2019. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!