Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáltam a pasim kedvében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltam a pasim kedvében járni de nem jött össze teljesen és szemét megjegyzést tett ahelyett hogy megköszönte volna. Ez már nem az első hogy ilyet csinál, dobjam ki?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam a pasimnak palacsintát sütni, de majdnem kihagytam belőle egy hozzá valót amit utólag raktam rá és kissé megégett a széle többnek is íze se lett jó erre azt mondta nem igaz hogy ennyi évesen egy ilyen ételt se tudok megcsinálni. Én mondtam neki akkor főzzél magadnak és elmentem. Most írogat rám messengeren és bocsánatot akar kérni sajnálja. Eddig elfogadtam a bocsánatkéréseit most már ignorálni fogom meglátjuk mi lesz! 22/l
2019. febr. 8. 21:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

23 vagyok, soha az életbe nem sütöttem palacsintát. És szerintem nagyon sokan.

A párod idióta. A szándék volt a lényeg. Ő tud? Ha nem tud, fogja be a száját, ha tud, akkor meg normális stílusban tanítson meg. Nekem is rosszul esett volna.

2019. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

31 vagyok, és szerintem már nem fogok megtanulni palacsintát sütni, úgysem eszem meg.


Szerintem kicsit bunkó volt. Azért aki őszintén próbál neked kedveskedni, annak nem beszólni kéne. #deezmagyarország

2019. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
#2-es senkit nem érdekel a ftyad.
2019. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

Ki nem szarja le, hogy tudsz- e palacsintát sütni? 1) Attol hogy egyszer elrontasz valamit, meg lehet, hogy amugy meg tudod csinalni, csak epp figyelmetlen voltal/ siman csak nem ugy sikerult 2) kedveskedni akartal neki, o semmibe vette es nekiallt hisztizni. Halatlan kis pots a "parod". Igazad van, legkozelebb majd sut maganak.

A tobbi kommentelo pedig tapsolja meg magat, amiert annyira zsenialis ember, hogy soha az eletben nem egetett oda/ rontott el semmit. Valoszinuleg ez a legnagyobb erdemetek az eletetekben, oruljetek neki . :)

2019. febr. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem a palacsinta a lényeg,hanem az igyekezet.Mivel nem az első ilyen eset,ez a pali téged nem tart sokra,csak szólok.. nincsenek ebben a kapcsolatban egyenlő viszonyok.
2019. febr. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Azért egy palacsinta elrontása művészet. Szerintem valamilyen szinten igaza van,ha családotok lenne és a gyerek azt kérne akkor elétennéd a rosszízű szart? Hidd el ő is megmondaná hogy anya ez nem jó,arra is megsértődnél? Legalább akkor odateszed magad mellé a telefonodon a receptet vagy valami. Én is azt csinálom ha először főzök valamit. Nem mérem ki,de hogy mi kell bele,ne maradjon ki semmi a többi meg kóstolgatod és teszel még ha kell. Nem bonyolult.
2019. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 16 bmeg gyere össze a Kérdező pasijâval és nyald neki fényesre. Nyomorék. Istenem mennyi suttyó van, de jó hogy eljöttem onnan! Idekinn értékelik az igyekezett, nem rontanak neked csoportosan ha valamit elrontasz.
2019. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Van nekem saját férjem köszönöm,nem szorulok rá más pasijára. Mondjuk nálunk rendes ételek vannak,és ő is tud főzni meg én is,nekünk nincsenek ilyen problémáink.
2019. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
akkor foglalkozz vele, ne másokat fikázz, jó?
2019. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, megjelentek rögtön a hímsoviniszta meg kajab...i parasztok, akik szerint tök normális, hogy 1 db elcs...ett kaja miatt ekkora paraszt vki azzal, akit elvileg a legjobban szeret...


Én kidobnám, főleg ha nem az első eset és ha ilyen bunkó, hogy "hát nem igaz, hogy...".

2019. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!