Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
A munka és egyetem mellett sokszor kevés ideje marad a páromnak, és mivel még nem élünk együtt sokszor heti egyszer találkozunk, egy pár órára. Nekem ez kevés, és állandó frusztrációt szül bennem, mert akkor abba a pár órába kell belesűríteni mindent. Ti mit gondoltok erről? Ti milyen gyakran találkoztok a párotokkal?

2019. febr. 13. 09:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

0-20 bármi lehet, de ennek az ellenkezője is. Minden ember más, sőt az egymásra gyakorolt hatásuk is különböző reakciókat vált ki. Erre jön még a pillanatnyi élethelyzet és a körülmények.


Egyébként ha már ilyen fiatalon frusztrációt okoz a kapcsolatod, akkor inkább azon kell elgondolkodnod, hogy lehet-e rajta változtatni tartósan. A változásnak egy alappillére, hogy ne legyen kényelmetlen egyik félnek sem.


Azzal, hogy most ha valaki azt írja hogy 7X találkozik a párjával, benned csak nagyobb frusztrációt szül, így pontosan az ellenkezőjét éred el.


42%-os vagyok, de egy hónapja 40%-on álltam. Nálam pesszimistább, depressziósabb ember nem igen volt ebben az országban. Viszont azóta 180 fokos fordulatot vettem, megtaláltam a megoldást. A lényeg a tudatos gondolkozás, és az, hogy a saját életedért kizárólagosan csakis önmagad vagy a felelős. Semmi hókusz-pókusz, semmi varázslat.


A te esetedben a lényeg: bántod magad, mert olyan dologban veszel részt, ami zavar, viszont ez hosszú távon kudarcra ítéli a kapcsolatod. Ez 100%.

Tedd fel magadnak a kérdést:


- ha ez így marad, megéri-e elpazarolni "X" hónapot vagy évet az életedből?

- meg lehet-e oldani a problémát közös megelégedésre?


Gondold át, fő az önbizalom, ne pazarold el a legszebb éveid! :)

2019. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!