Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarja úszni a penzköltest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarja úszni a penzköltest?

Figyelt kérdés

Azt gyanitom hogy az újdonsult lovagom kb masfel hete mindenbe beleköt csakhogy megússza a Valentin napi költekezest , ezert mübalhékat talál ki , fennakad mindenen

Peldaul ma betegnek erzi magat , holnap akarta h talalkozzunk , de kerdezte hogy akarome én is

Miutan beleegyeztem hogy ok , mondta hogy nem tunök lelkesnek . Ami igaz ,mert érzem , hogy lapitana a jeles nap alkalmaból

Nem biztattam hogy de igen, latni akarom es emiatt azt mondta hogy úgy erzi hogy akkor nincs ertelme ezt folytatni es egyben szakitott is

Mit gondoltok ?


2019. febr. 14. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor mindig jót mulatok, hogy milyen embereknek van barátnője. De biztos ti tudjátok.
2019. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rockarc ***** válasza:
50%

Hat bizony ez a lovag nem gondolhatta tul komolyan a dolgokat, ha ezt meg akarta uszni. Hany forintot sporolt, most oszinten?


42F

2019. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Jól jártál, hogy lelépett.
2019. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom nem volt annyira szerelmes. És ha ezen a napon elgondolkodsz azon, hogy van-e kedved meglepni a másikat egy szál virággal, akkor tényleg a legjobb megoldás a szakítás.
2019. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

# 4


Én kifejezetten KÉRTEM a páromat, hogy eszébe ne jusson meglepni semmilyen giccsel. Akkor a te olvasatodban most biztos xar a kapcsolatunk. Mert boldog kapcsolata csak annak lehet, aki tartja a valentin napot. :))

2019. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromira mindegy, hogy miért generált műbalhékat vagy miért hisztizett mindenen. Akár sóherségből tette, akár nem, ha van egy kis eszed akkor örülsz hogy megszabadultál tőle, neked tett ezzel szívességet.
2019. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Szánalmasak vagytok mindketten, összeilletek.
2019. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En is igy erzem
2019. febr. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!