Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyat, akinek egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat, akinek egész egyszerűen nem való a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van olyan a környezetetekben vagy ismertek olyat, akiről tudjátok, hogy mindenki akkor jár a legjobban, ha az az illető egyedül marad? Tudom, az ember társas lény, de én ismerek olyat, aki egy idő után kikészíti az összes partnerét és közben ő is őrlődik. Egész egyszerűen nem való neki se párkapcsolat, se házasság, mert alkalmatlan a kompromisszumokra, arra, hogy elfogadja a másikat olyannak amilyen és mellette még önző is és rettentően féltékeny. Ismertek hasonlót? Találkoztatok már ilyennel?

2019. febr. 19. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem az összes Tinderes /"társkeresőzős" ,pozer, műmájer bájgunár ilyen.

Egy rupotlan senki még is többnek mutatja magát mint aki. (PL.: legdrágább telefon hitelre- de kimenő hívás az nincs, kamu-Rolex, autó kölcsönből- de tankolni csak 1500 fog, stb stb.)

Na az ilyen csak "egyéjszakásra " alkalmas mert már a 2-3 randin kiismerik, hogy milyen megjátszós kamus, selejt, szerencsétlen.

2019. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Jelen! Akármilyen jó egy kapcsolat, akármennyire szerelmes vagyok, mindig sokkal boldogabb vagyok egyedül. Féltékeny mondjuk pont nem vagyok soha, de önzőnek tényleg önző vagyok és kompromisszumokat se kötök. Nem viselek el semmit ami korlátoz, a munkámban is szabadúszó vagyok és alapból a függetlenséget tartom a legfontosabb értéknek az életben. Az egész életem meghatározó eleme a szabadságom, ezzel meg a legtöbb embert simán tönkretenném.
2019. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyat ismerek, mint akit a kifejtésben leírtál. Talán kicsit kevesebb önzéssel.
2019. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minel tobbet elemzem magam, annal inkabb igaz ram az egesz. Meg nehez elfogadnom es nem is fogadtam el, hogy jobb lesz egyedul leeljem az eletem mindenkinek, de az esemenyek korulottem folyamatosan bizonyitjak, olyan kivancsi lennek milyen normalisnak lenni. Vagy egy kiegyensulyozott emberkent egy kapcsolatban tars lenni..
2019. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!