Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálj ezt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálj ezt a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Páromat ma kaptam rajta, hogy több nővel is flörtöl egy társkereső oldalon.

Teljesen ki buktam...

Azt mondta, hogy unalomból csinálta, de igazából ő maga sem tudja.

Instagrammon is csak nőket követ, sajnos ott is megláttam, hogy több nővel flörtöl..

Szerintetek mit tegyek? Van értelme? Azt mondta, leáll, de nem tudok bízni benne már...



2019. febr. 19. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudod mit kell tenned!
2019. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt a választ adni,hogy unalomból flörtöl nem vet kedvező fényt a kapcsolatotok milyenségére.Itt akkor azon is el kell gondolkodni mi hiányozhat Neki,vagy esetleg ilyen kedves tìpus alapból?De először semmi kép nem csak a másikra kell mutogatni.
2019. febr. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12# én nagyon sokszor próbáltam beszélni vele erről. Megkerdeztem mi az a kevés de soss add rendes választ, kitér minden elől
2019. febr. 20. 06:30
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ilyen fantasztikus a beállíottsága.De gyakran az ember nem is tudja megmondani mi a baja,csak azt tudja,hogy ez így nem jó.Viszont azt kevesen mondják a másik szemébe.Nâlam ez nagy bizalomvesztés lenne.
2019. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Az en exem is ezt csinalta. Hazudott ilyesmikrol, rajottem. Megigerte abbahagyja. 2 honap mulva megint ott tartottunk. En marha meg kb 1 evig huztam igy meg vele. Igergetet fut fat hogy megvaltozik es engem szeret stb... mara mar az exem mert mar egy szavat se tudtam elhinni.


Kutyabol nem lesz szalonna soha.

2019. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!