Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ideálja nem én vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ideálja nem én vagyok. Működhet ez így?

Figyelt kérdés
Ismerem az ízlését, nagyon vékony, műszempilla, műhaj, bárgyú tekintet, nulla értelem, tudjátok az a szokásos ma divatos klón lány. Én az ellentéte vagyok. A kapcsolatunk elején gyakran kérdeztem, miért nem olyannal van mint azok akik bejöttek neki. Nyilván mert én is tetszem neki. Múltkor volt egy beszélgetésünk, miután egy két haverja elpoénkodott vele, hogy ráhajtott anno a nőjére, mjkor még szinglik voktak (fenti kategóriás nők) majd valahogy úgy alakult a téma, hogy kitért rá, hogy neki nem fontos, hogy a nőnek legyen esze, sem az, hogy mit dolgozik. Én ezt eléggé furcsálltam és elkezdtem töprengeni mégis miért velem van akkor ha ezek a zsánerei, ráadásul hülyék is lehetnek mert az sem gond. A témát felhozva választ nem kaptam. Állandóan kitér a válaszadás elől. Tudom hogy nem kéne ezen rugóznom hiszen velem van. De nem akarok olyan kapcsolatban lenni ahol a pasi a nyálát teljesen más típusú nőkre csorgatja. Annak előbb utóbb félrelépés a vége. Meg persze azért is bánt mert nekem ő az etalon.
2019. febr. 20. 08:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Vagy nincs semmi egod,vagy annyira nem fontos a párod,ha pár gyk-s reakció után azt írod akkor otthagyod, hiszen vagy Te olyan jó nő,hogy talâlj olyat akinek az ideálja vagy.Ha szeretek valakit nem tudom csak ùgy otthagyni pár vélemény után.Persze különbözünk,de ez azért üti a vicc kategóriát(2)
2019. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

A kapcsolatotok alapjaiban véve rossz, ha olyanra vágyik, amilyen te sosem leszel.

A vágyak előbb-utóbb kiütköznek valahol.


Gondolkozz el rajta, hogy akarod-e pazarolni az idődet olyanra, aki nem téged akar...

2019. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%
"Ha szeretek valakit nem tudom csak ùgy otthagyni pár vélemény után." - Pont ezért maradnak benne egyesek bántalmazó kapcsolatokban, "de hát szeretem" címszóval, pedig mindenkinek nyilvánvaló, hogy ki kéne lépni. A kérdezőben legalább felmerült, hogy ez így nem biztos, hogy jó lesz...
2019. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%
Az emberek többsége nem mindig az ideáljuknak megfelelő emberrel jönnek össze.
2019. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom hogy magamat kell előtérbe helyeznem, mert csorbult önértékeléssel az ember már nehezebben száll ki egy rossz kapcsolatból. Ha pedig úgy érzem épp csak beérik velem akkor szerelem ide vagy oda onnan lépnem kell. Nyilván beszelni fogok vele erről, de eddig sem jutottunk semmire ha valamit pedig nem lehet megbeszélni akkor az nagy gond. Szeretem de nem szeretném sem a saját sem az ő idejet pazarolni.
2019. febr. 20. 10:17
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Ki beszélt itt bántalmazó kapcsolatról??
2019. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Egy baromság miatt képes otthagyni a kérdező,és pár vâlasz alapján,akkor meg is érdemli kêrdező.Nem a barátja vágyik az ideálra,hanem a kérdező.Hil itt a bántalmazó kapcsolat?Nem kéne kiforgatni a mondatokat
2019. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

Én sem örülnék ha egy kapcsolatba ló helyett szamár lennék, pedig én férfi vagyok.


Egyébként nem is értem azt mondja jó neki egy agyatlan liba is. :)

Hát érdekes, jó persze kinek mi, de én pont hogy azt a típust utálom amit fent leírtál.

Egy nő legyen talpraesett, okos, igényes, adjon azért magára de ne a szolizás meg a sminkelés legyen a hobbija...

2019. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%
Beszélj vele mindenképp. Ha hidegen hagyja, hogy vele vagy-e vagy nem, akkor nincs értelme együtt maradni.
2019. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert valakiről kiderül az ideálja a nagy kerek fenék,nagy mell,vastag száj hosszù haj,de velem van,azért még nem âllnék neki szakítani.Nekem is van egy ideálom,és ha ettől teljesen különböző emberrel vagyok együtt,akkor az azért mert szeretem,nem tervezem,hogy megcsaljam,és semmi hasonlòt.
2019. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!