Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ideálja nem én vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ideálja nem én vagyok. Működhet ez így?

Figyelt kérdés
Ismerem az ízlését, nagyon vékony, műszempilla, műhaj, bárgyú tekintet, nulla értelem, tudjátok az a szokásos ma divatos klón lány. Én az ellentéte vagyok. A kapcsolatunk elején gyakran kérdeztem, miért nem olyannal van mint azok akik bejöttek neki. Nyilván mert én is tetszem neki. Múltkor volt egy beszélgetésünk, miután egy két haverja elpoénkodott vele, hogy ráhajtott anno a nőjére, mjkor még szinglik voktak (fenti kategóriás nők) majd valahogy úgy alakult a téma, hogy kitért rá, hogy neki nem fontos, hogy a nőnek legyen esze, sem az, hogy mit dolgozik. Én ezt eléggé furcsálltam és elkezdtem töprengeni mégis miért velem van akkor ha ezek a zsánerei, ráadásul hülyék is lehetnek mert az sem gond. A témát felhozva választ nem kaptam. Állandóan kitér a válaszadás elől. Tudom hogy nem kéne ezen rugóznom hiszen velem van. De nem akarok olyan kapcsolatban lenni ahol a pasi a nyálát teljesen más típusú nőkre csorgatja. Annak előbb utóbb félrelépés a vége. Meg persze azért is bánt mert nekem ő az etalon.
2019. febr. 20. 08:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
39%
Exemnek az elöttem lévő kapcsolatai mind sovány csajok és gyerekes külsejük van. Elől deszka hátul léc megjelenés neki ezek a csajok jöttek be. Mikor velem volt is ilyen csajokra verte ki magának. 4 évig voltunk együtt ebből kettőt csalt egy ilyen csajjal. Szóval többet nem ismerkedem olyan pasikkal akiknek teljesen más csajok jönnek be.
2019. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
16%
Miért ne működhetne? Egy dolog az ideál és egy másik dolog a valóság. Nekem kb. gyerek korom óta a szőke hosszú hajú, kék szemű, Claudia Schiffer alkatú nő volt az ideálom, de sose volt ilyen "paraméterű" barátnőm, még csak nem is randiztam ilyennel. De sose éreztem az aktuális barátnő mellett, hogy hiányérzetem lenne amiatt, mert nem szőke kék szemű. Egy komoly kapcsolatnál a belső értékek sokkal fontosabbak, mint a külső.
2019. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
39%
Én sem az ideálommal jöttem össze, akit anno elképzeltem magamnak, de egyáltalán nem bántam meg, sőt imádom a barátnőmet, olyan megfoghatatlan pluszt tud nyújtani a kapcsolatunkban, hogy azt senki másnak eddig nem sikerült. Egyszerűen vonzódok hozzá mind szellemileg (ugy értem, hogy élvezem a társaságát, személyiségét), mind testileg.
2019. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Rockarc ***** válasza:

En sokat hajszoltam az idealomat, 2 kivetel volt osszesen. Nem azon bukott meg a dolog anno, hogy eltertek tole. Valamit biztos jelent, ha megis szinte csak ilyenekkel kerestem a kapcsolatot, de ez csak az elso kor.


Ha viszont valakit ismerek es kezdemenyezek nala, akkor mar tokmindegy, hogy kire hasonlit, vagy kire nem. A belso fontosabb.


A baratod "elszolasat" sem kell komolyan venni, ha eppen okorkodott a haverjaival. Ennel joval meredekebb dolgok is el szoktak hangozni, aminek termeszetesen a fele sem igaz. Ha neked mondta volna, akkor termeszetesen mast jelentest hordoz, de igy nem kene ebbol problemat csinalni.


Egyebkent meg nem erdemes ezt az ideal kerdest feszegetni, nem fog tudni jol kijonni belole. Mivel mindketten tudjatok, hogy nem te vagy az ideal, akarhanyszor megkerdezed tole, o annyiszor nem fog tudni olyan valaszt mondani, amivel ne bantana meg. Konkretan milyen valaszt tudnal elfogadni tole? Mit kene egy ilyen kerdesre valaszolnia?


Szerintem ennel sokkal fontosabb, hogy a kapcsolatotok harmonikus legyen. Inkabb azzal kerulj kepbe, hogy mik a jovobeli terveitek, hogyan akarjatok megvalositani stb.


42F

2019. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!