Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresési/párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési/párkapcsolati problémákkal küzdő emberek, elgondolkodnátok ezen a hasonlaton?

Figyelt kérdés

A Spongyabob legelső része volt az, amikor a főszereplő először került be a Rozsdás Rákollóba, mint leendő első munkahelyére. Ott az volt, hogy jött egy rakás vendég, akik állandóan csak az ennivaló után vágyakoztak, rengetegen voltak, és csak sipítottak, teljesen olyanok voltak, mint a fogyatékosok. Csak akkor nyugodtak meg, amikor Spongyabob adott nekik adni (egy remek előadás közepette).


Nekem erről ezek a problémás emberek jutottak eszembe: ezek is sokan vannak, mint a heringek, panaszkodnak, és akkor nyugodnak le, ha kapnak látszólagos megoldást kapnak. EGYEDÜL KÉPTELENEK megoldani a gondjaikat, és inkább beérik egy szar párkapcsolattal is...


2019. febr. 21. 09:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én bizony nem érveltem semmi ellen, mert nem is találtam érdemesnek ezt a kérdést erre. Az a baj, hogy azt hiszed te találtad fel a spanyol viaszt, mert elolvastad a második könyvedet életedben kb.


Szerintem az emberek hozzáállása a kérdéseidhez sok mindent elárul. Fennhéjázó és teljesen felesleges. Mire akarsz egyáltalán kilyukadni? Miért nem írod akkor le most érthetően és tisztán, hogy mi a bajod velünk és a világgal? Gyerünk!

2019. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

@10


"Miért kellene elgondolkodnom ezen a hasonlaton?"


Ha rád nem vonatkozik, akkor értelemszerűen nem kell.

2019. febr. 21. 12:55
 13/17 A kérdező kommentje:

@11


Érvelni akartál-e vagy sem, érveltél, és tökéletes iskolapéldáját adtad a szalmabábérvelésnek, bár volt benne egy kis személyeskedés is, amely szintén érvelési hiba. Hogy nem tanultál semmit, azt-e kijelentéseddel ismét bizonyítod:


"Az a baj, hogy azt hiszed te találtad fel a spanyol viaszt, mert elolvastad a második könyvedet életedben kb."


Miért, ha elolvastam volna 500 könyvet, akkor pályázhattam volna rá, hogy én találom fel a spanyol viaszt? Ha nem, akkor milyen összefüggésekben hozod itt a könyvek olvasását? Nyilván arról van itt szó, hogy összehordasz hetet-havat, csakhogy fent tudd tartani azt a képzelgésedet, hogy én ostoba vagyok. Te már eldöntötted, hogy mi a helyes = tipikus vallásos életszemlélet.


Az meg, hogy az emberek hogyan viszonyulnak a kérdéseimhez... Te jó ég, észrevetted már, hogy milyen maskarák irkálnak ide? :D

2019. febr. 21. 13:09
 14/17 anonim ***** válasza:
10 másodperc alatt beírt válaszaimból sikerül ezeket leszűrnöd? :D Befejeztem! Reménytelen eset vagy! :D Majd ha sikerül leírnod normálisan, érthetően, hogy mi a bajod, akkor talán elolvassuk amit írsz, és normális válaszra méltatunk. Addig csak egy bohóc vagy, aki zagyvaságokat ír.
2019. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bizony sok hasznos tanácsot olvastam már itt és adtam is. Tőled viszont csak egy nagy csomó zagyvaságot olvastam. Szerintem te sem tudod, mire akarsz kilyukadni. :D
2019. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szinte semmiféle hasznos tanács nincs itt, hiszen az idejáró (komolyan kommentelő) emberek többsége lúzer, aki vagy szar kapcsolatban van, vagy életében nem volt még senkije. Miféle tanácsot tudnának adni? Szinte semmi nem úgy van élőben, ahogy itt írják.


Teszek rá, hogy ki olvassa el a kérdéseimet, és ki nem. Ebbe a kategóriába általában csak röhögni jövök, a komoly vitákat a vallás/valláskritika rovatban bonyolítom inkább le, ha meg tanulni akarok valamit, a természettudományt nézem. Súlyos tévedésben vagy, ha azt gondolod, hogy nekem számít valamit a GYIK közösség véleménye. Tipikusan olyan ez a kategória, amit mobilon megmutat az ember a haveroknak a kocsmában, és együtt nevetünk a kérdéseken, meg a válaszokon.


Azt meg, hogy mit gondolsz rólam, leszarom. Nekem is megvan rólad a véleményem, mert amennyit irkáltál ide, az mind tele volt tüzelve személyeskedéssel, tehát komolytalan ember vagy.

2019. febr. 21. 14:57
 17/17 A kérdező kommentje:

"Majd ha sikerül leírnod normálisan, érthetően, hogy mi a bajod, akkor talán elolvassuk amit írsz, és normális válaszra méltatunk."


>És mégis ki a faxom vagytok ti, hogy nekem meg kelljen nektek felelni?


Meg kinek? Annak a 4-5 szerencsétlen embernek, aki benézett ebbe a topikba? :D

2019. febr. 21. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!