Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak jelentős része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak jelentős része legkésőbb szülés után lelép?

Figyelt kérdés

Vagy a nagyobb része, kinek hogy tetszik.


Lehet, rossz helyről tájékozódom, de a környezetemben többnyire egyedülálló anyákat, vagy gyermektelen párokat látok. Kisgyerekes szülőket elvétve.

Több olyan embert ismerek (gyerekektől felnőttekig), akiknek elváltak a szülei még 10 éves kora előtt, mint ahánynak nem.

Illetve itt az oldalon is sok az olyan megnyilvánulás, hogy egy nő egyedül magának szül, a férfiak nem gyereknevelésre vannak kitalálva, nem ez a természet rendje.

Valamint ami még rosszabb, hogy sokak szerint nincs undorítóbb látvány egy terhes nőnél, sokan már félidőben megundorodnak a párjuktól, aki meg nem, az legkésőbb a szülőszobán. Aki meg azt is kibírja, az azért lép le, mert szülés után 2-3 hónappal még nem karcsú az asszony újra, és friss, feszes husi kell.


6 éve vagyunk együtt a párommal, idén lesz a 2. házassági évfordulónk.

Már legalább 2 éve utalgat rá, hogy hamarosan szeretne gyereket. Ùgy 3 évben egyeztünk meg, amikor már szóbajöhet addigra összeszedjük magunkat anyagilag, remélhetőleg lesz olyan munkám, ahová majd vissza tudok menni baba után is.

Sok mindenen keresztülmentünk együtt, voltam nagyon vékony a kapcsolatunk alatt (50kg), voltam egy tízessel több is, meg a kettő között is. Soha semmelyikkel nem volt problémája. Viszont ez nem garancia arra, hogy terhesen ne undorodjon meg tőlem.

Abban mindketten egyetértünk, hogy a szülésnél ne legyen bent, azt szeretném, ha anyukám lenne bent.

Tehát elvileg ebből sem lehetne probléma.


Viszont botrányosan aggaszt a válási statisztika, és hogy a válások jelentős része pont azért következik be, mert a feleség terhesen már nem a régi :(


25N


2019. febr. 21. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hol vannak ezek a csodaférfiak, akik nem néznek ki szarul? Az én leszült ismerőseim férjei kb 80%-ban olyan belesek, mint Döbrögi.
2019. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez nem törvényszerű egyáltalán, te ismered a férjed, te tudod, milyen ember, hogy bírja a nehézségeket. A gyerekvállalás márpedig nehézség, és még a legjobban működő kapcsolatokat is meg tudja ingatni. Olyan helyzetbe kerültök mindketten, amiben még sosem voltatok, olyan szerepet kell felvennetek, amit még soha. Ez valakinek könnyebben megy, valakinek nehezebben.

A lényeg szerintem az, hogy mindketten reálisan álljatok hozzá- tudjátok, még az előtt, hogy belevágtok, hogy ez pontosan mivel jár, hogy ha valamelyikőtök problémát észlel, akkor azt értelmesen meg tudjátok beszélni, és igenis elfogadón, megértőn állni a másikhoz és a másik fél problémáihoz- mert mindkettőtöknek nehéz ez az időszak, csak másképp.

Ha tudatosítjátok magatokban, hogy ez csak egy átmeneti időszak, és inkább társai próbáltok lenni egymásnak a gondban, nem vádlói, akkor nem a gyerek miatt fog megromlani a kapcsolatotok, ha megromlik. Millió más oka is lehet, és az, hogy a felek hogy néznek ki, az csak egy ebből a bizonyos millióból. Kommunikáció és megértés itt is a kulcs, mint bármelyik másik probléma esetében.

2019. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én nem tudom, de szerintem mindig legyen b terved, és ne nagyon vedd komolyan, amit itt a férfiak írnak..amúgy te szeretnél egyáltalán gyereket? mert kicsit olyan, mintha inkább csak ő akarná, ne engedd magad rábeszélni, mert a te tested, te karriered stb


amúgy most látom, hogy már régi kérdés, de talán még olvasod..

2019. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha a párod csak azért van veled mert most jól nézel ki azt azért szerintem éreznéd legbelül.
2019. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!