Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme volt ennek?!

Figyelt kérdés
Adott egy 26 éves srác. Munkatársam. December óta nem volt nap,hogy ne írt volna. Bókolt,udvarolt. Pár hete balesetet szenvedett,így a munkahelyre sem tud bejárni. Így nem találkozunk. De ennek ellenére is mindig írt. Egy hosszú kapcsokata ért véget a nyáron,majd kiderült hogy beleszeretett a kolléganőmbe aki visszautasította. Majd pár napja kért,hogy találkozzunk személyesen. Elmondta,hogy úgy érzi,kölcsönös a szimpátia és az esete vagyok....de félt a jövőtől így legyünk csak barátok. Én viszont elküldtem,mondván,hogy ez számomra ezek után nem lehetséges. Mi értelme volt az elmúlt hónapoknak?! Miért bókolt,írt minden nap ha most elküld a fenébe?!
2019. febr. 23. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ne gondolkodj ezen, inkább örülj, hogy nem lett semmi ilyen sültbolonddal.
2019. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy nagyon ilyen bizonytalanka szegényke, talán õ sem gondol bele komolyabban, hogy bárminek is értelmet adjon. Lehet, hogy haragszol rá emiatt, de az ilyent inkább sajnálni kell, mert nem tudja, hogy mit akar, így nem lesznek normális kapcsolatai, amíg nem változtat.

Te keress egy értelmesebb férfit, jobban jársz vele.

2019. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van valakije, vagy közben talált mást. Volt már ilyen kérdés, és ez derült ki:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak meg akar fektetni. Elcsábít, aztán amikor már elkezdesz érezni valamit közli, hogy nem akar kapcsolatot. De olyankor már mindegy, mert vonzódsz hozzá, így belemész egy szexkapcsolatba, aminek általában csúnya vége van.
2019. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!