Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kiabál munkából hazatérv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kiabál munkából hazatérve a férjem, holott boldogan ment dolgozni?

Figyelt kérdés

Minden nap. Van, hogy elmegy kicsattanó örömmel dolgozni (imádlak kincsem, de jó lenne még egy baba, hazajövök, elviszleg moziba, aztán főzök neked vacsorát, te ne főzzél), 5 perc múlva rászólok telefonon, hogy "ezt vagy azt itthon hagytad", és jön a "k.va anyádat hívogatsz - *kinyom, letiltja a számomat" stílus.

És minden nap ugyan ez az alpári stílus, mikor hazaér. "Ő: Mit állsz ott? Én: Csak gondoltam nem leszek bunkó, hogy megjössz, és csak úgy elsétálok melletted. Hogy telt a napod? Ő: Kussojjá má legalább egy órára, amikor haza jövök. Hülyékkel voltam körbe véve egèsz nap, és most meg itthon te nyomatod a hülyeséget."


Ez évek óta így megy, csak eddig voltak 3-4 hónapos periódusok, hogy átköltöztem a másik szobába, és úgy nem volt feltűnő számomra, hisz alig kommunikáltunk.

De ha igyekszem kedves lenni vele, aztán minden elhiszem, hogy happy, amint emberek közé megy, annyi annak, hogy tud viselkedni.

Bármilyen társaság, vagy bármilyen munka ezt váltotta ki.

Voltam pszichológusnál, a doktor úr szerint a férjemnek lenne rá szüksége. A férjem nem megy pszichológushoz, hiszen ő tudja, hogy ő maga a tökély :-)


Miért kiabál munkából hazatérve a férjem, holott boldogan ment dolgozni?


2019. febr. 23. 22:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Szép is az élet egy ilyen boldog párkapcsolatban..


Van egy költői kérdésem hozzád.. Mégis mi a jó fenének vagy még vele együtt?

2019. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék elválni, inkább segíteni neki, ha van rá mód.
2019. febr. 23. 22:27
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Költözz haza egy hétre.

32/f

2019. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Karena26 ***** válasza:
11%

Nyugodj meg, van rá mód!!! :)

Te csinálod rosszul, de nem gáz, nem tudhattad! Én is így voltam, mint te, de már értem, hogy miért vannak ezek a reakciói egy férfinak.

Nézd meg ezeket a videókat, és változtass! Majd meglátod, hogy "automatikusan" változni fog ő is, és élhettek boldogan, míg meg nem haltok! ;)

2019. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hotelbe. Itthon vagyok :-)
2019. febr. 23. 22:32
 6/29 Karena26 ***** válasza:
2019. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%

Akkor oda. "koppints" kicsit az orrára. Ez azért így nem járja.

32/f

2019. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

A gondját-problémáját áthelyezi a másikra (áttételezés). Régen így oldották meg otthon a szőlei is, így ez egy minta lehet nála.

Vegyen egy boxzsákot, és munka után tombolja ki az idegét rajta.

2019. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt mondtam ma, hogy nem vagyok boxzsák :-)

Azt reagálta, hogy "Akkor tipli, ki lehet menni a házból."


Nézem a videókat :-)))

2019. febr. 23. 22:51
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Karena26, nagyon jó, h Neked ez segített..., lehet a Kérdezőnek is fognak ezek a videók. Agymosás a tökéletes lábtörlő nővé váláshoz...

Érdekes, velem sohasem beszélt így a férjem (soha nem nyomta ki a telefont), az édesapám sem az édesanyámmal, az öcsém sem a feleségével, és igazándiból őszintén, ilyen alpári, gusztustalan, pökhendi, tiszteletlen, bunkó férfit nem ismerek a környezetemben. Akkor én most nem férfiakkal vagyok körbevéve? Nem hinném.

Kérdező, a férjed klinikai eset, meg Te is, h tűröd. Ez nem normális. A kutyájával nem beszél így egy normális ember, nem a társával.

Nem tudom mit csinálj, de én ezt a gyerekem miatt sem tűrném el. Milyen példát hall, lát? Gondolkozz már el egy kicsit...

2019. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!