Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy ne?

Figyelt kérdés
A párom teljesen megváltozott, vettünk egy családi házat, van egy fiunk. Most munka után sörözik. Én utállom az alkoholt, de ezt tudta mikor össze jöttünk. Ha össze veszünk elmegy, felénk se néz, nem kérdezi mi bajunk. Ha itthon van könyörögnöm kell, hogy nézzen a kicsire, játszik a számítógépen. Mit tegyek?
2019. febr. 23. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Ne vesszél össze vele és akkor már csak feleannyi problémád van.

A gépezés kapcsán azt tudod csinálni, hogy belépsz a BIOSba megkeresed a "thermalthrottling" részt, majd enabledről disabledre állítod.

32/f

2019. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

A párod viselkedése természetes!


Keresett és talált egy párt, azaz téged! Erre te hoztál a kapcsolatba egy 3.-at, még ha az a közös(?) kölykötök is. Ráadásul sportkocsi, vagy menő városi lakás helyett, egy falusi házat vettetek.

2019. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

‘mi bajunk’ ? Miert a gyerekkel is osszeveszett?

Masik dolog:

Ne mar a gyakorikerdeseken kerd ki masok velemenyet hogy elvalj-e... pszichologus, parterapia, vagy akkor mar ha mas nem a barataiddal beszeld meg. Na de itt?! Neha csak pislogok az embereken, hogy mi mindent megkerdeznek...

2019. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Férjem szőrös, :). Én vékony vagyok.
2019. febr. 24. 02:29
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Akkor próbáld ki amiket mondtam vagy add meg a számod és átküldöm a szlovák történelmet SMS-ben.

32/f

2019. febr. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És el tudod magad tartani ? Ez az első kérdés. Lakhely is fontos.
2019. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
El tudom magam tartani, és tudnék hol lakni,
2019. máj. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!