Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire vélnétek ezt?

Figyelt kérdés

A párom egy hete kezdett dolgozni egy új munkahelyen. Amikor mesélt róla, mesélt a kollégáiról is , azt mondta, leginkább férfiakkal dolgozik, rajtuk kívül pedig csak 40-50éves nőkkel, és hogy ez milyen furcsa neki.

Nem igazán foglalkoztam a dologgal, bár ő egy kicsit panaszkodott emiatt. Tegnap megismertem egy lányt egy barátnőm révén. Mint kiderült,a lány ott dolgozik, ahol a párom, kiderült az is, hogy nagyrészt egyetemisták dolgoznak ott diákmunkán, illetve 20-25 körüli lányok. ( emellett a lány ismeri a párom, áradozott hogy milyen gáláns és humoros)


Mikor hazajött, megkérdeztem tőle, hogy még mindig feszeng e amiatt hogy férfiakkal dolgozik. Ismét nekiállt panaszkodni, hogy mennyire rossz így neki, hiányzik a fiatal társaság. Ekkor csak kiejtettem a csaj nevét, akit megismertem. Egyből szabadkozni kezdett, hogy hát igen,ő az egyetlen kolléganője de ő is kövér és csúnya ( abszolút nem az, csinos vékony lány, szolis bőr, igényes manikűr, igényes haj ...).

Elmondtam neki hogy tudom hogy hazudott, és nem értem az okát, viszont el kell gondolkoznom azon,hogy akarom e ezt így tovább.

Erre a fejemhez vágta hogy nincs még egy ilyen nem normális nő mint én,aki inkább hisz egy idegen dagadt k*vanak,mint neki...


2019. febr. 26. 10:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

11#- re válaszolva : nem előre eldöntötte, hanem aznap. Nem biztos, hogy az első nap, de szerintem van ott valaki, aki szimpatikus neki.

Különben meg, te mivel magyaráznád? Van esetleg ötleted?

2019. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyébként arra senki nem gondolt, hogy lehet igazat mondott a srác?

A munkahelyem:

90 % férfi, 10% nő akiknek a java idősebb

Ámde dolgoznik nálunk is sok diák, napi szinten 15-25 biztos, ők egyetemisták közülük sok a nő. 18-25 évesek. Viszont én bem, vagy csak alig találkozom velük. Valamilyen szinten így igaz lenne ha azt mondanám, mint a párod, de ha egy diákot kérdeznél meg, akkor azt mondaná h sok a fiatal csaj. Mivel ők nagyrészt egy helyen dolgoznak. Én pedig ritkán látom/dolgozom velük. Persze ettől függetlenül párat ismerek és jóban is vagyok némelyikükkel. Így ha mondjuk egy olyat lányt kérdeznél, aki ismer engem ő is hasonlókat mondana mint a párodról. Ettől függetlenül én tényleg férfiakkal és idősebb nőkkel dolgozom


Persze lehet hogy kevés ilyen munkahely van, de előfordulhat.


Ettől függetlenül az hogy megszorított és meglökött szerintem elfogadhatatlan és minél hamarabb költözz el!

2019. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Elkezdte felépíteni a gondos kis hazugságait hogy amikor majd félrekefél, a sok túlórára foghassa anélkül hogy gyanúsítanád. Ennyi az ok. Nem számított rá hogy úgymond "beleköpsz a levesébe" hiszen olyan jól eltervezte.

Az pedig igenis súlyos dolog hogy megszorított és ellökött, a "félholtra verés" is egy pofonnal kezdődik. Tehát hajlamos a fizikai agresszióra és jobban jársz ha elhagyod. Nem tudhatod mikor fog esetleg durvábban reagálni és mire...

2019. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!