Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire vélnétek ezt?

Figyelt kérdés

A párom egy hete kezdett dolgozni egy új munkahelyen. Amikor mesélt róla, mesélt a kollégáiról is , azt mondta, leginkább férfiakkal dolgozik, rajtuk kívül pedig csak 40-50éves nőkkel, és hogy ez milyen furcsa neki.

Nem igazán foglalkoztam a dologgal, bár ő egy kicsit panaszkodott emiatt. Tegnap megismertem egy lányt egy barátnőm révén. Mint kiderült,a lány ott dolgozik, ahol a párom, kiderült az is, hogy nagyrészt egyetemisták dolgoznak ott diákmunkán, illetve 20-25 körüli lányok. ( emellett a lány ismeri a párom, áradozott hogy milyen gáláns és humoros)


Mikor hazajött, megkérdeztem tőle, hogy még mindig feszeng e amiatt hogy férfiakkal dolgozik. Ismét nekiállt panaszkodni, hogy mennyire rossz így neki, hiányzik a fiatal társaság. Ekkor csak kiejtettem a csaj nevét, akit megismertem. Egyből szabadkozni kezdett, hogy hát igen,ő az egyetlen kolléganője de ő is kövér és csúnya ( abszolút nem az, csinos vékony lány, szolis bőr, igényes manikűr, igényes haj ...).

Elmondtam neki hogy tudom hogy hazudott, és nem értem az okát, viszont el kell gondolkoznom azon,hogy akarom e ezt így tovább.

Erre a fejemhez vágta hogy nincs még egy ilyen nem normális nő mint én,aki inkább hisz egy idegen dagadt k*vanak,mint neki...


2019. febr. 26. 10:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Vajon előre eldöntötte már első nap, hogy kavarni fog? ez lehetett az indok?:D
2019. febr. 26. 10:55
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha nem volt semmi bajod a pincérlányokkal, akkor miért lenne most?


Tuti van valami a dolog mögött..

2019. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem úgy tűnik, a párod mentális beteg. Ha megnézed a kérdéseket a gyakorin a féltékenység témában, sokan arról írnak, hogy a (volt) párjuk betegesen féltékeny rájuk, ellenben magára vonatkozólag nem értelmezi a hűség fogalmát, megcsalja a párját. Általában verik is a párjukat, főleg, ha az féltékeny rájuk, plusz megpróbálják leépíteni a párjukat önbizalmát ès őket hibáztatják a saját viselkedésükért.
2019. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Honnan veszitek, hogy veri?


Nekem a Kérdező egy magabiztos nőnek tűnik, szerintem abban a percben hagyta volna ott a pasit.


A "fejemhez vágta" résztől hiszitek azt?

2019. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#12 most sem a lanyokkal van bajom ,hanem azzal hogy hazudott, raadasul anelkul, hogy egyáltalán megkerdeztem volna kikkel dolgozik:D ( jelenleg nem pincérként dolgozik de ez lényegtelen)
2019. febr. 26. 11:29
 16/23 A kérdező kommentje:

#14 írtam fentebb, hogy a költözés főleg amiatt dőlt el bennem, hogy a felháborodása tettlegességig ment, viszont most tisztazom akkor, hogy nem vert soha, most sem megütött, hanem baromi erősen megszoritott és odébblökött,hogy bezárkózzon játszani a szobába :)


szóval nem súlyos dolog, de nem fogom megvárni míg ESETLEG kiütözne hogy agresszív típus

2019. febr. 26. 11:35
 17/23 anonim ***** válasza:

#12 basszus, most olvasom vissza


bocsi


szóval


ha tudta, hogy nem zavarnak a fiatal lányok, és eddig se zavarta, akkor miért gondolná, hogy a mostaniak zavarnak?


Nem zavarná, ha nem lenne valami a háttérben

2019. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
(mármint #12 vagyok, most látom mennyire másképp írtam amire gondoltam, de szerintem egy darabig leszállok a netről :D)
2019. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
pont ez érdekel, hogy mi motiválta arra hogy hazudjon, szeretném érteni
2019. febr. 26. 11:49
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Elment az új munkahelyre megismerkedett a munkatársakkal látta hogy milyen csinos lányok vannak és lehet úgy érezte veled már nem olyan hű de szuper a kapcsolata és esetleg hiányzott neki egy kis újdonság. Lehetséges az is hogy flörtbe keveredett már az első napon és mikor ment haza felé úgy gondolta ezt neked máshogy adja elő hogy ha ne tán "túlórázni" támadna kedve akkor ne fogj gyanút.
2019. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!