Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » " Féltékenység"lenne amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Féltékenység"lenne amit csinálok? Vagy valami függés?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni,nem biztos,hogy féltékenység amit teszek a párommal,hanem valami más,amit szeretnék magammal helyre hozni,segíteni magamnak,hogy hogyan tegyem.Mindig tudni akarom hol van,mit csinál,kivel és mit beszél.De ez valahogy egy párkapcsolatban normális szerintem,nem túlzottan követelőzök

vele,hogy mondja el,mert elmondja magától,inkább megőrülök attól az érzéstől,hogy nem tudok valamit vele kapcsolatban,és már gyártom is az elméleteket ...nem olyat hogy más nővel van.Akkor azt csinálom,hogy belenézek a telójába,pedig elmondja kivel mit beszélt.ez nagyon csúnya dolog,habár felhatalmazott rá,sőt kérte,hogy nézzem meg nyugodtan,nincs titka.Mindig azt szeretem ha az van amit én mondok,DE neki szüksége is van erre,kérte is,hogy én döntsek dolgokba. Én pedig szeretem ezt a helyzetet.De lassan félek,hogy eltűnik a férfi és nő.És olyan anyáskodó lettem,neki meg ez jó!Tudni kell,hogy mindennap iszik,óriási a különbség köztünk.Ő folyamatosan meg akar felelni nekem,ennek az életnek amit én élek.( normális élet) Én pedig mintha magamhoz akarnám láncolni,de miért?????? hogyan és mit tegyek,hogy ne nyomuljak folyton rá,és hogy adjak neki szabadságot? hogyan?????:-(


2019. febr. 26. 16:34
1 2 3
 1/24 Rockarc ***** válasza:
57%

Rosszul valasztottal. Ne legyen nagy kulonbseg koztetek, akkor nem fogsz azon parazni, hogy mit csinal. Alkesszel kezdeni meg nem jo dolog es nem csak az almoskonyv szerint.


42F

2019. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs semmi baj ezzel a kapcsolattal. Jól kiegészítitek egymást. Ne keress problémát ott ahol nincs.
2019. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem alkesz férfit nem találtál?
2019. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen,amúgy nekem jó,és élvezem ezt a helyzetet...és neki is jó ( szerintem) mert változott sokan mondják,és érzem rajta,,hogy ragaszkodik hozzánk.
2019. febr. 26. 16:49
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez az ital...:-( Most mit mondjak,hogy minden jó,csak alkoholista? sajnos ez van.... Máshol meg lehet olyan van,ami nekem nem lenne jó....nem? pl :nem uralhatnám,vagy folyton más nő után menne,vagy nem lenne jó a szex,vagy nem fogadná el a gyerekemet....vagy hasonló. Akkor melyik a jobb?
2019. febr. 26. 16:51
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mind a ketten súlyos kötődési problémás elmebetegek vagytok, de amíg egymást kínozzátok és elkerülitek a mentálisan ép embereket addig minden rendben, sok boldogságot.
2019. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kellene így beszélned..vezető beosztásban dolgozom,járunk teljesen normális emberek közé,van fizetésünk,normálisan élünk.Hogy írhatsz ilyet? Milyen lekezelő mód ez?
2019. febr. 26. 17:05
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Ő nem akar megfelelni neked. Akkor nem inna.

Neki így kényelmes, de még így is annyira boldogtalan melletted, hogy innia kell. Ez nem zavar?

2019. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem azóta iszik amióta velem van

amióta velem van,nem iszik annyit...és nem jár el ahova eddig inni.

2019. febr. 26. 17:10
 10/24 A kérdező kommentje:
Egy alkoholista nem biztos,hogy csak úgy letudja tenni,habár,lehet. De magáért tegye le,ne értem. Én így fogadta el.
2019. febr. 26. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!