Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » " Féltékenység"lenne amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Féltékenység"lenne amit csinálok? Vagy valami függés?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni,nem biztos,hogy féltékenység amit teszek a párommal,hanem valami más,amit szeretnék magammal helyre hozni,segíteni magamnak,hogy hogyan tegyem.Mindig tudni akarom hol van,mit csinál,kivel és mit beszél.De ez valahogy egy párkapcsolatban normális szerintem,nem túlzottan követelőzök

vele,hogy mondja el,mert elmondja magától,inkább megőrülök attól az érzéstől,hogy nem tudok valamit vele kapcsolatban,és már gyártom is az elméleteket ...nem olyat hogy más nővel van.Akkor azt csinálom,hogy belenézek a telójába,pedig elmondja kivel mit beszélt.ez nagyon csúnya dolog,habár felhatalmazott rá,sőt kérte,hogy nézzem meg nyugodtan,nincs titka.Mindig azt szeretem ha az van amit én mondok,DE neki szüksége is van erre,kérte is,hogy én döntsek dolgokba. Én pedig szeretem ezt a helyzetet.De lassan félek,hogy eltűnik a férfi és nő.És olyan anyáskodó lettem,neki meg ez jó!Tudni kell,hogy mindennap iszik,óriási a különbség köztünk.Ő folyamatosan meg akar felelni nekem,ennek az életnek amit én élek.( normális élet) Én pedig mintha magamhoz akarnám láncolni,de miért?????? hogyan és mit tegyek,hogy ne nyomuljak folyton rá,és hogy adjak neki szabadságot? hogyan?????:-(


2019. febr. 26. 16:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen helyesírásaal egész biztosan nem dolgozol vezető beosztásban :D De legalább a kommentedből kiderül, hogy az egész kérdésed kamu. Ha még az alap kérdés igaz is, tudod ha nem lennének súlyos kötődési problémáid és nem lennél teljesen elmebeteg, akkor képes lennél bizalmasan kötődni, nem féltékenykednél és nem kombinálnál, hogy mit csinál amikor nincs veled, eszedbe se jutna belenézni a telefonjába, kb semmit nem csinálnál abból, amit leírtál. Ez mind gusztustalan utolsó hulladék viselkedés és normális ember nem tűri el, ergo a párocskád is beteg. Szerencsétek, hogy nincsenek szuperképességeim, mert a fajtátokat már eltöröltem volna a föld színéről, de legalább kasztrálnálak hogy ne tudjatok szaporodni és létrehozni még pár elcseszett kötődésű, beteg utódot. Alapesetben ha normális ember lennél akkor nem jönnél össze egy alkoholistával. Egy pszichológus megírhatná belőletek a diplomamunkáját, az tuti.
2019. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem semmi gond nincs a kapcsolatotokkal.Amúgy is annyi számít hogy nektek így jó.Minek kérdezel meg egyáltalán másokat?Ki nem szarja le ki mit gondol?!
2019. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Bízom benne,hogy te teljesen tökéletes vagy!

A kérdés igaz,és az is hogy vezető vagyok,sőt 2 diplomás.

És én nem nézek le embereket,hanem a hajléktalannak is adok mert ugyanolyan ember mint én vagyok.

2019. febr. 26. 17:21
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
Jól van, kamuzz még tovább, úgy látszik ma nem kell leckét írnod :D
2019. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem akarom sértegetni a kérdezőt, de attól, hogy valaki vezető beosztásban van, még nem jelent semmit, és nem lesz attól jobb ember mint a többi. Pedig a válaszokból nekem úgy jön le, hogy erre hivatkozva hiszi magát jobbnak a kérdező.

Volt főnököm is ilyen volt. :) És ő kérdezett minket többieket, hogy mit hogyan csináljon, mert nem tudta.

Szóval kérdező, attól mert vezető beosztásban vagy és van két diplomád még nem leszel jobb mint mindenki más.


Az meg, hogy belenézel a telefonjába beteges, mert te azért nézel bele, hogy leellenőrizd, hogy TÉNYLEG, azt csinálta-e, vagy azokat írta-e, amiket állított. Szóval egyszerűen te nem bízol benne, és ezért szenvedsz. A barátod pedig egy birka lelkű ember, aki világéletében papucs lesz, és soha nem fog kiállni magáért.


Az én értelmezésem szerint egy párkapcsolatban egyenlőek a felek úgy, hogy mindenki megmarad férfinak és nőnek. Elmondjátok egymásnak a véleményeteket és meghallgatjátok egymást. Szóval én nem tartom normálisnak a kapcsolatot, de ez csak az én véleményem. Te uralkodsz a párod felett, és irányítod: "Máshol meg lehet olyan van,ami nekem nem lenne jó....nem? pl :nem uralhatnám". Nem társként kezeled.


A kérdésedre válaszolva pedig: szerintem te társfüggő vagy, és mindenáron magad mellett akarsz valakit, aki mellett nem vagy egyedül és aki támaszt ad. Persze ettől szeretheted a párod, de ha igazi lenne az a szerelem, megtanulnál bízni benne.


Üdv: Egy nem vezető beosztású, de dolgozó nő.

2019. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Épp azért írtam,hogy nem nézem le,sőt senkit nem nézek le.

Ha lenézném,akkor egy alkoholistát nem mutattam volna be a családnak és nem szedtem volna ki abból az életből amit élt.

Megkért hogy kezeljem a telefonját,mert sokszor elfelejt visszaírni,meg nem is tudja nagyon kezelni,meg ittasan hülyeségeket ír.Nem kutakodok,de amikor látom,h valami nem ok,akkor megnézem...de amikor már kezd inni,ide is adja nekem.na mindegy is. Szerettem volna kicsit kiemelni...nem lenézni,és segíteni,de van amikor ez nehezebb mint gondolnánk....:-( egy alkoholistával pedig még nehezebb.

2019. febr. 26. 20:02
 17/24 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul tetted fel a kérdésedet.

Itt nem az a gond, hogy benned mi van, vagy hogy te féltékeny vagy-e, hanem az, hogy a barátod nem csak iszik, hanem alkoholista, ráadásul olyan szinten, hogy mindenfélét írkál olyankor.


Nem tudom mi történt a barátod családjában ahonnan ki kellett őt emelni, de neki szakember kell. Az alkoholizmus nem játék, bele is lehet halni.

2019. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki vezető beosztásban van, még lehet elmebeteg is - mint azt a mellékelt ábra mutatja.


Egészséges kapcsolatban, ahogyan írták, egyenlőek a felek, megtartva a saját szerepüket, kiegészítve egymást.

Te meg tudat alatt direkt azért kezdtél egy pipogya, alkoholista férfival, mert őt lehet irányítani. Ez nem ép lelkivilágra utal.

2019. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%
Az egy dolog, hogy neked, jelentős pszichés problémákkal terhelten egy ilyen kapcsolat megfelel, sőt szemlátomást tökéletesen eltivornyáztok benne. Ám arra, hogy anyaként, egy alkoholistát (hisz mint írod, már az ismerkedésetekkor is az volt) a gyereked közelébe engedsz, sőt mi több közös életet kezdesz vele, semmi féle mentséged nincsen és nem is lehet. Elsősorban őérte felelsz, de neked sokkalta fontosabb a saját beteg vágyaid kiélése, meg az, hogy ledominálhass egy szenvedélybeteg embert, meg egy farok a hálódba, mint az, hogy a gyermeked ne azt a mintát látva nőjön fel. Okozhatnál neki ilyen súlyos személyiségzavarokkal megáldva épp elég problémát egymagad is, de nem, te e mellé még meginvitáltál egy alkoholistát is az életetekbe. Gratulálok! Ha egyedül lennétek azt mondanám ti dolgotok, de aki szülőként ilyennek teszi ki a saját gyerekét, azt komolyan büntetni kéne. Szégyellhetnéd magadat, látni valóan csak te vagy a fontos és ne gyere nekem avval, hogy a gyereked így meg úgy odavan a paliért és milyen jó nevelőapa, mert tudod a kivert, megrugdosott kutya is kötődik a szadista gazdihoz, egy gyerek, amíg kiszolgáltatott, pont ugyanolyan, később lesz majd meg a böjtje, ha felnő derül ki micsoda roncsot sikerült nevelnetek belőle. Undorító már megbocsáss, ha van is két diplomád, észt nem adtak mellé, vagy az Ecserin vetted, ha ennyit is képtelen vagy belátni.
2019. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Már megint csak szegény gyereket tudom sajnálni a sztoriban, bár ez a két elmebeteg annyira egymásra talált, hogy nem hiszem hogy foglalkoznak egyáltalán vele. Lehet jobban is jár.
2019. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!