Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » " Féltékenység"lenne amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Féltékenység"lenne amit csinálok? Vagy valami függés?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni,nem biztos,hogy féltékenység amit teszek a párommal,hanem valami más,amit szeretnék magammal helyre hozni,segíteni magamnak,hogy hogyan tegyem.Mindig tudni akarom hol van,mit csinál,kivel és mit beszél.De ez valahogy egy párkapcsolatban normális szerintem,nem túlzottan követelőzök

vele,hogy mondja el,mert elmondja magától,inkább megőrülök attól az érzéstől,hogy nem tudok valamit vele kapcsolatban,és már gyártom is az elméleteket ...nem olyat hogy más nővel van.Akkor azt csinálom,hogy belenézek a telójába,pedig elmondja kivel mit beszélt.ez nagyon csúnya dolog,habár felhatalmazott rá,sőt kérte,hogy nézzem meg nyugodtan,nincs titka.Mindig azt szeretem ha az van amit én mondok,DE neki szüksége is van erre,kérte is,hogy én döntsek dolgokba. Én pedig szeretem ezt a helyzetet.De lassan félek,hogy eltűnik a férfi és nő.És olyan anyáskodó lettem,neki meg ez jó!Tudni kell,hogy mindennap iszik,óriási a különbség köztünk.Ő folyamatosan meg akar felelni nekem,ennek az életnek amit én élek.( normális élet) Én pedig mintha magamhoz akarnám láncolni,de miért?????? hogyan és mit tegyek,hogy ne nyomuljak folyton rá,és hogy adjak neki szabadságot? hogyan?????:-(


2019. febr. 26. 16:34
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nézzétek meg a ti életeteket és azután rúgjatok a másikba...ide látsz talán? Ha igazad is van,legyen,segítséget kértem,nem vádakat...talán ha lenne diplomád,ezt legalább felfogtad volna. De nyugodtan,taposs el minden embert aki számodra nem tökéletes.

A gyerekem kitűnő tanuló,fogalmad sincs mi van nálunk....

2019. febr. 28. 19:36
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te a gyereked mellett egy alkoholistával vagy együtt, és felteszel egy kérdést, hogy veled van-e a baj, a párod miatt. És ha már annyira hangsúlyozod a diplomádat, egy normális és tanult ember, ahelyett, hogy saját maga miatt aggódna, a gyereke egészségét helyezné előtérbe. DE TE, ehelyett azzal jössz, hogy uralod az egyébként alkoholista párod, ellenőrződ, a gyereked meg emellett jól elvan. Megsúgom, egy normális diplomás tanult ember, felfogja ésszel, hogy a gyereken nem most fognak látszódni a sérülések, hanem később. De nyugodtan oszd tovább az észt.

Szerintem nincs itt semmiféle gyerek, se normális felfogás. Te egy buta lány vagy aki belezúgott egy olyan féregbe mint a párod, és próbálod magad jónak feltüntetni.


Ja, az életemmel minden rendben, köszönöm szépen. :) A párom normális, nem kell ellenőrizni, nem kell attól félnem, hogy a pia beszél belőle amikor együtt vagyunk. :)

2019. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ja és attól, hogy a gyereked kitűnő tanuló, még egyáltalán nem biztos, hogy minden rendben vele, de gondolom, ezt is tudod. :) Megsúgom van nem egy olyan ismerősöm, akik kitűnőek, de a szociális életük nulla. Plusz a szülők kiverték belőle a jó jegyet, mert az számít. Szóval a helyedben nem jó jegyeket hoznám fel érvnek. Attól, hogy okos, még lehet sérült lelkileg, sőt sokan a tanulásba menekülnek.
2019. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ja,tényleg ezt a kérdést csak kitaláltam.Nincs is semmilyen gyerek és senki...csak úgy kedvem volt szórakozni.Köszönöm a válaszokat.Örültem..:-)
2019. márc. 1. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!