Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem tervez mindent, de teljesen más típusú nőket nézeget. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom 4 éve, régebben sok hullámvölgyünk volt, de már helyrejött. A nagy része távkapcsolatban telt, mert én Bécsben tanultam. Most hazaköltöztem és az ő városában vettem lakást, amit csak helyre kell állítani, nem is volt kérdés részéről, hogy odaköltözik, szorosabbra szeretné fűzni a kapcsolatot. Ez mind szép és jó, de igazság szerint nekünk nagyon más a stílusunk (külső és érdeklődési kör) és egy ideje észrevettem, hogy olyan típusú nőket nézeget az interneten, amilyen én nem vagyok, viszont pontosan tudom, hogy teljesen az esetei... Tetováltak, alternatív öltözködésűek, színes hajúak, ennek ellenére én abszolút nőiesen öltözöm, sosem csináltatnék extrém hajszínt, sem tetoválást vagy piercinget. Tudom, hogy velem van, de akkor is rosszul esik... Nem hírességekről vagy felnőtt filmes színésznőkről van szó, hanem úgymond hétköznapi lányokról és nőkről, akik az esetei... :( Miért tervez velem, ha enyire másra vágyik? Egyébként tényleg ragaszkodik hozzám, nem az van, hogy "mert nincs jobb" (ezt többször bebizonyította), de én ezt nem tudom hova tenni. Én nem szoktam más férfiakat nézgetni, követni a tevékenyéségét úgy hogy nem is ismerem. Nekem Ő az ideál.
2019. febr. 26. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőséged volt egy normális országban élni, egy külföldi egyetemen diplomát (?) szerezni, de te otthagytál mindent egy olyan pasas kedvéért, akinek nem is tetszel, meg aki folyamatosan más csajok képeire veri a f...át. Neked ő az ideál, de neki nem te vagy az, ennyi.
2019. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ezt evente parszor kiirod, amikor epp olyan valami tortenik a kapcsolatodban. Minek? Ha valami evek ota nem jo, akkor tegyel ellene, de ha nem teszel, akkor felesleges ide ugyanazt kiirni mindig. Nem fog segiteni.
2019. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sosem írtam ki még kérdést erről, ebbe a kategóriába másról sem.
2019. febr. 26. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egy emberben megváltozott valami az ellen tenni nem lehet. Mért itt vársz lelki ápolgatást , hogy csináld tovább esetleg ne ? Felnőt ember vagy és egyértelmű egyszerű alap döntést nem tudsz meghozni? Ami nem jó nem megy húzamosabb ideig azt ne eröltessük. Unom már az ilyen fél agysejtes kérdéseket amiket egy ember csak magában oldhat meg.
2019. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszolót még kiegészíteném azzal hogy még lakást is vettél! és odaköltözteted. Tiszta nyereség vagy neki. Ez hát a válasz a kérdésedre. Persze hogy ragaszkodik a jóhoz :) Te sosem leszel az ő ideálja és előbb-utóbb valószínűleg ideálokkal fog csalni. Anyagi meg lelki biztonság vagy, olyat meg majd keres alkalmira melletted aki külsőre is felforralja a vérét.
2019. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fura igen amit írsz bár ha nincs köztetek egyéb probléma akkor talán még ez is beleferhet ha nem mindennapos. El kell döntened hogy ez belefer-e vagy sem. Engem is biztosan fordított esetben zavarna szóval megertelek. Azért tartsd nyitva a szemed azt ajánlom mert aki már nézeget keresgél és nézi ismeretlen csajok eseményeit ott már gondolatban megtortenhetett a megcsalas gondolata.
2019. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!