Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez érzelmi megcsalás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez érzelmi megcsalás lenne?

Figyelt kérdés

Soha nem szoktam belemászni a fbjébe, mindig úgy hagyja, ő is tudja az én jelszavaimat, nincs titkolnivalónk. Most azonban kijelentkezett, mielőtt elment a barátaival inni, de megvontam a vállam, mondván, nincs jelentősége. Az előzményekben kerestem egy zenét, és azt láttam csak, hogy rengetegszer nézegette a képeit az egyik lánynak, visszatekertem, és egész héten, minden nap a képeit nézegette... ahogy láttam, épp tegnap lettek ismerősök, szóval be is jelölte.

Nyilván normális, hogy hosszabb ideje vagyunk együtt, és igénye van arra, hogy legalább fantázia szintjén más lányokról képzelődjön. De ennyire? Felhívtam, és azt mondta, neki csak én kellek, de arra nem tudott válaszolni, miért nézegeti mindennap a képeit. Nem tudom, mit gondoljak. Engem akar, azt vágom, és megvan engedve, hogy más lányokat is nézzen, vagy hogy bejöjjenek neki csajok rajtam kívül, sőt még a maszturbációt is megérteném. De mi van ha ez tetté fajulna? Ha fel akarja szedni, és ha a csaj is visszajelzi, hogy bejön neki, akkor engem eldob a levesbe? Vagy titkolja tovább?


2019. márc. 1. 19:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pár éve
2019. márc. 1. 20:50
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Hát... többször nézi, be is jelölte, egészen biztosan foglalkoztatja. Én nem tudom, mit tennék, még nem voltam ilyen helyzetben, de biztosan nagyon szarul esne.


Beszélj vele, ha hazaér, esetleg másnap, és figyeld a reakcióját, mennyire van zavarban, hárít-e stb. Erre nincs logikus magyarázat, miért csinál valaki ilyet, de azért a reakció is árulkodó.

2019. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%
Nincs olyan, hogy érzelmi megcsalás. Ez az ostoba női magazinok kitalációja, nem mellesleg ürügy a valódi megcsalásra a nőknek.
2019. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sajnálom a szituációt! :(

Jól gondolod a dolgokat, eleinte a rózsaszín ködben, ha a férfi igazán szerelmes, akkor nem nézelődik más nők után. Ha eltelik egy bizonyos idő, a szerelem már szeretetté alakul át, akkor is képes türtőztetni magát. Nyilván ránéz más nőkre, hisz nem vakságot fogadott, de nem elemzi ki őket, különösebben nem izgatják más lányok.

Ez eléggé gyanus, hogy folyamatosan annak a bizonyos illetőnek nézegette a képeit és még ismerősök is lettek. Mondhatni mondhat bármit, ha a tettek ellene beszélnek. Bár ne fessük az ördögöt a falra, de van esélye a hátad mögött történő kikacsintásra :/

2019. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Rockarc ***** válasza:
69%

Szerintem ezzel atlepi azt a bizalmi viszonyt, ami minden kapcsolat alapja. Itt rajtad fugg, hogy mennyire feszulsz be a dolgon, de ennek automatikusnak kene lennie a reszerol. Nem veszi tulsagosan komolyan a kapcsolatotokat. Ez kesobb meg sok bosszusagot fog okozni.


Nem, nem benned van a hiba, a baratod keveri a dolgokat. Neki kene felfognia, hogy ilyet nem csinalhat, mert ez a kapcsolat befejezese fele vezeto ut. Ha felfogja jo, ha nem, akkor el kell hagyni.


42F

2019. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Ez eléggé gáz helyzet. Ha nem is feltétlen érzelmi megcsalás, mindenesetre jó úton halad a fizikai felé. Megismert egy csajt aki felkeltette az érdeklődését és napi szinten nézegeti a képeit. Szerintem többet is akar tőle.

Utolsó kérdésedre a válasz: titkolja tovább. Egyértelmű hogy nem akar dobni, de félre nézelődik. Most még csak a csaj képét, de előbb-utóbb a csajt ruha nélkül...

Én nem tudnék bízni benne és nyilván te sem bízol.

31/N

2019. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
De fogd már fel, ha valaki szeret, NEM próbálná ki mással... Érted??
2019. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!