Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sajnálja a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálja a párom a pénzt az élelmiszerre?

Figyelt kérdés

Jól állunk anyagilag, nincsenek gondjaink, mégis ragaszkodik hozzá, hogy az élelmiszerpénz minden hónapban ugyanannyi legyen és előre meghatározott.

Ezzel az a probléma, hogy így nem tudok bevásárolni, ha valami akciós, mert akkor a következő hétre már kevesebb jut, hó végére meg így már semmi.

Télen megintcsak több elmegy, mint nyáron, elvégre olyankor drágább a zöldség, a gyümölcs.

Nem írok összeget, nem Magyarországon élünk, így nem lenne mérvadó.

Maximum annyit, hogy annyit költünk ketten, ami itt átlagban az egy főre eső élelmiszerpénz.

Néha konkrétan gondot okoz kitalálni, mit főzzek, sakkozni bevásárláskor, lesni az árakat, kettő közül az olcsóbbat venni...

Holott nem szorulunk rá, csak szerinte a kajára felesleges szórni.

Mivel egyedül én főzök, nekem kell beosztani a keretet, és vita van, ha több megy el, mint szeretné.


2019. márc. 2. 15:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálatos hogy felnőt férfi létére egy apró fogalma sincs az élelmiszerek áráról. A helyedben ezen túl nem csak a vásárlást de a főzést is átadnám.
2019. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Fillérb*szó, ennyi. Kíméljen meg az élet az ilyen embertől, aki a saját sz*rát is megenné, csak hogy több jusson. Haljon akkor éhen és pont.
2019. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Mondd meg neki, hogy főzzön magának ha ennyire tudja, hogy mi hogy van. Te meg eszel azt a saját pénzedből amit akarsz.
2019. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Küld el minden honapban bevásárilni
2019. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Miért te vásárolsz és főzöl? Én úgy tudom egyenlőség van.
2019. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!