Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, anyukák, van olyan itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, anyukák, van olyan itt aki féltékenységet érez férje gyermeke iránt?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánaolvasni a témának, és azt tapasztalom hogy a nők nehezebben fogadják el társuk gyermekét mint a férfiak.

Hát én pontosan ebben a helyzetben vagyok, egyszerűen féltékeny vagyok férjem lányára. Rosszul esik ha nem én vagyok az első, rosszul esik ha látom őt is mennyire szereti. Elméletben tudom hogy ez nagyon nem helyes, mégis ezt érzem, és szenvedek tőle rendesen. Normális reagálás ez részemről, vagy talán valami baj van velem? Még annyit, nekem is van gyermekem és őt nagyon is szeretem. Rá nem tudnék féltékeny lenni, örülök ha férjem dicséri.


2019. márc. 2. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Atyaisten.... Utolsó! Te egy pszichopata beteg állat vagy. Az ilyeneket kéne kiszűrni még időben. Ezek okozzák azokat a tragédiákat, amiket a tv-ben lehet hallani ... Imádkozom a gyermekért és hogy a jelenlegi párod mihamarabb észrevegye,hogy kivel-mivel van dolga.
2019. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Jóvan sírd tele a párnádat. Anyukáért kellett volna imádkozni hogy ismerje meg a fogamzásgátlót. Szerinted akarta azt a gyereket bárki rajta kívül? Hátnem. Csak apu felelősségteljes és nem küldte el a pcsába amikor véletlen terhes lett. Egyébként meg évek óta minden nap elmondom hogy rühellem. Pacsi. Szerinted nem tudja? A pszichopata nem itt kezdődik. Csak felvázoltam hogy jól hangzik ez az örökké a gyereke lesz a feleség meg lecserélhető, csak nem igaz. Addig tart amíg mondjuk el nem üti a busz vagy kap valami betegséget. Ennyi.Semmivel nem tartósabb kapcsolat mint egy 40évig házaspár. Arról nem beszélve ha 10év múlva külföldre megy és soha többet nem nyitja rád az ajtót.
2019. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja és feleslegesen imádkozol,nincs semmiféle felsőbb hatalom. Szóval nem szükséges a képmutatás. Isten egy szociális koncepció,univerzális vigaszforrás volt régen,amivel az emberek a természeti jelenségeket/gondjukat bajukat/örömüket magyarázták,mert nem értették a világot. Nem ül jóságos bácsi egy telefonközpontban a felhőkön ahova befutnak az imák.
2019. márc. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Csak apu felelősségteljes és nem küldte el a pcsába amikor véletlen terhes lett."


Ezen sírok a röhögéstől XD Aki csak úgy véletlen csinál gyereket, baromi felelősségteljes lehet.


Amúgy a te problémáid nem a párod gyerekénél kezdődnek. Semmi köze hozzá. A te végtelen keserűségednek, frusztráltságodnak és boldogtalanságodnak te magad vagy az oka. Kezeltesd magad mindenképpen, talán a párod is azért nem szeret, mert ilyen vagy.


A hitről most nincs kedvem veled vitatkozni, nem is ide tartozik, de neked mindenképpen szükséged lenne rá, vagy bármi más kapaszkodóba, hogy normális emberként tudj élnivés viselkedni.

2019. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!