Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első évfordulókon semmi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulókon semmi nem volt, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Barátommal hetvégén volt, hogy egy éve összejöttünk vagyishát az "évfordulónk". Én szörnyen vártam, csináltam neki ajándékot a közös képeinkből, és hogy miért szeretem. De ő egy csokin kívül semmit nem "adott". Nem vagyok az a követelöződő típus. De ez nekem nagyon sokat jelentett. És olyan mintha őt nem érdekelné. Nem az a romantikus alkat de egy kis figyelmesség vagy apró meglepi nagyon jól esett volna. Egy szál virág vagy ilyesmi. Említette, hogy menjünk el a Dunapartra ahol sétáltunk mielőtt össze jöttünk volna, de azt sem. Átmentünk hozzá és megnéztünk egy filmet és ennyi. Ezzel nagyon megbántott és megbeszéltük, de nem tudom magamat túltenni rajta. Ti mit tanácsoltok?

2019. márc. 5. 00:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Örülj, hogy egyáltalán eszébe jutott.
2019. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

"Nem az a romantikus alkat."


Én nő létemre eddig minden évfordulónkat elfelejtettem. Ez van. Párom tudja, nem vagyok én sem az a nyálas romantikus alkat. Még néha a saját születésnapomat is elfelejtem. Ennyi, van ilyen, Boniem. :D Mégis az esküvőt tervezzük. Na, azt a dátumot már akkor is tudom most is, ha álomból keltenek fel. Nem kell ezen hisztizni.

2019. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Nő vagyok és szerintem is egyértelműen hisztizel. Ha már felnőtt párkapcsolatosdit játszol, ideje lenne felnőnöd.
2019. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!