Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha valaki agresszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki agressziven viselkedik a feleségevel 20 év után, fojtogatja, felpofozza, Lealázza?

Figyelt kérdés
Az új kapcsolatában is így fog viselkedni?
2019. márc. 6. 12:58
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Még azt hozzátenném, hogy állandoan beszól a felesége.

Ugy megy haza a meloból, hogy szekálja őt.

2019. márc. 6. 13:09
 12/45 anonim ***** válasza:
94%
Szidhatod a feleséged, ugyanaz a véleményem. Ha férj nem egy utolsó alja selejt szardarab lenne, akkor egyszerűen elválna egy ilyen nőtől ahelyett, hogy alázná és verné. A bántalmazásra nincs elfogadható mentség.
2019. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a férj.

Anonim oldal, akkor úgy tenném fel a kérdést.

2019. márc. 6. 13:11
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltál a feleségről, azok közül egyik sem ad okot pofonra, fojtogatásra meg depláne. Ha meg nem bírja a drága férj, váljon el.
2019. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

És ezt mind honnan tudod?

Láttad a feleséget, beszéltél vele? Vagy talán ott voltál náluk, és mindezt láttad?


Apám bántalmazó. Persze csak a négy fal között. Ha társaságban van, nem ismerek nála jobb kedélyű, családszeretőbb, közvetlenebb embert.

Aztán otthon meg...

Persze a köezli rokonságban ő is élvezettel híresztelte, hogy mennyi baj van anyukámmal, milyen lusta, mindent apu csinál, dolgozni nem hajlandó, holott anyu leszámít a GYES-t egy percet nem volt otthon, és munka mellett egyedül végzi a háztartást úgy, hogy egyformán keresnek.

Nem, én sem tudom, miért nem szeretne válni, már nincs kiskorú gyerek.


Csak hogy tudd, nagyjából mibe mész bele...

2019. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha valaki lusta, bagós es igénytelen, akkor lehet fojtogatni?
2019. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, hogy nem a férj vagy, hanem a férj ribije, aki azt hiszi, a varázspunci hatására meg fog változni a pasi.

Abba gondolj bele, hogy egyszer te leszel a régi kapcsolat, akit szidni fog az új puncinak, és remekül meg tudja indokolni, hogy miért érdemled meg, hogy a xart kiverje belőled.

Aztán rájössz arra is, hogy mennyi mindenben hazudott neked ez a féreg. Persze, tízezreket ad ruhára, cipőre, kozmetikusra, csak a bunkó neje direkt kibas2ásból hanyagolja el magát. Mennyire életszerű...


Egyébként meg állj össze vele. Mindegy, hogy mit mondunk, neked csak az lebeg a szemed előtt, hogy biztos téged is eltart, mert ad pénzt, hogy csinike legyél, és más dolgod se lesz.

Aztán majd rájössz. De nagyon meg is érdemled. Amilyen buta vagy, te csak a saját károdon tanulsz, vagy úgy se.

2019. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Igen, jól ismerem a családot, nagyon szeretem a férfit, de a nő ahhoz képest amit kap nagyon csúnyán viselkedik.

A férfi jól keres, eltartja a családot,mindent megjavít a háztartádban is, nő meg egy házisárkány.

Nagyon kedves segítőkész férfi, mindenki szereti. Sok barátja is van.A nővel senki nem áll szóba, Ő sem senkivel.



Utolsó elötti! Szerinted mi lenne az ok amiért ezt egy nő megérdemelné?

Csak kiváncsi vagyok a véleményedre.

2019. márc. 6. 13:25
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen körülmények közt kéne élnem, nekem sem lenne kedvem adni magamra meg shoppingolni, ha meg is lenne a fedezet rá.
2019. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Ha nem lennének kétségeim, nem tettem volna itt fel vadidegeneknek a kérdést.


Mert mint az előbb írtam mindenki nagyon szereti. Sok barátja és kapcsolata van, a nő meg otthon ül.

2019. márc. 6. 13:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!