Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha valaki agresszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki agressziven viselkedik a feleségevel 20 év után, fojtogatja, felpofozza, Lealázza?

Figyelt kérdés
Az új kapcsolatában is így fog viselkedni?
2019. márc. 6. 12:58
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Higyjétek el, hogy ezen kivül amit a feleségevel csinál tejesen normális dolgos ember. Nem a pénze kell.

Nem tudom , hogy miért fajult idáig a dolog köztük.

2019. márc. 6. 14:14
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem érted, hogy teljesen mindegy, hogy a bántalmazáson kívül mit csinál és milyen ember? Semmi nem írja felül amit a feleségével csinál, lehet ötmillió jó tulajdonsága, ezt egyik se ellensúlyozza. Hogy lehetsz ekkora féreg, hogy ez magadtól nem alap?
2019. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a világnézettel nem fogsz normális férfit találni magadnak ezt elárulom neked. Nem tudom mire vársz még tényleg.


Ezen kívül dolgos ember, normális ember? Az a helyzet, hogy ettől a ténytől nem lehet függetleníteni. Amit a feleségével művel, az maga a rettenet. Mellette locsolhatja a virágokat a szomszéd néni kertjében, de egy pokoli ember marad.


Ezeket amúgy nem neked írom le, mert te se vagy jobb. Hanem azok miatt, akik véletlen ide tévednének és ne azt lássák, hogy te itt véded mintha valami szent ember lenne. Már az a kérdésed, hogy mitől érdemli meg a nő a verést is egy undorító, aljas elképzelés.


Ted Bundy-ról hallottál? Biztos hogy nem. USA egyik legnagyobb sorozatgyilkosa, azt mondta 3 számjegyű nagyságrendű nővel végzett. És a külvilág hogy ismerte? Kedves, dolgos embernek. Képzeld el kedves olvasó, még a gyilkosságok után is a tárgyalások alatt elcsábított egy nőt, aki bele szeretett és gyereket szült neki. Valami ilyesmi volt a története. Talán meg is házasodtak.


Nem minden beteg ember olyan mint a filmekben, hogy nagy sörhassal, vodkával a kezében tér be haza.


Remélem inkább a érdező jön össze vele, mint egy normális világnézetet valló nő, aki nem tud a férfi múltjáról és tönreteszi az életét.

2019. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

"Azok közül amiket felsoroltál, egyik sem ad okot a pofonra"

Ez volt az egyik válasz, és emiatt kérdeztem vissza.

Én sem támogatom, nem is irtam sehol sem.


Azert kérdeztem, hogy megváltozhat e ha egy igenyesebb nővel van, akit szeret, vagy egyszerűen mással?


Nem szólom le a feleséget, csak mint korábban irtam elhagyta magát.


De nyilván igazatok van ennyi.

2019. márc. 6. 14:39
 35/45 A kérdező kommentje:

Jézus 30 as igazad van majdnem mindenben.

Csak a legvége nem stimmel meg az eleje.

Nem féltékeny rá egyáltalán, meg többször küldte fodrászhoz is meg kozmetikába is.

2019. márc. 6. 15:22
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem megy ki sehova,meg azért nincs kedve beszélgetni,meg azért dohányzik sokat,mert veri a férje meg csalja is.Én voltam bántalmazó kapcsolatban.Monoklival én sem mennék kozmetikushoz.
2019. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen felbukkan itt egy olyan kérdés, hogy számít-e az új kapcsolatod múltja.

Néhányan mindig azt válaszolják, hogy nem. Ők még nem tudják, hogy de bizony, amilyen módon bánik a másik a szüleivel, a gyerekeivel, az exeivel, az ismerőseivel, a háziállataival, egyszóval a környezetével, na pont ugyanazt fogja ő is előbb-utóbb kapni ha már a lángolás alábbhagy.

2019. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

"Azert kérdeztem, hogy megváltozhat e ha egy igenyesebb nővel van, akit szeret, vagy egyszerűen mással?"


Nem. Ugyanis benne van az agresszivitás. Okot meg mindig lehet találni. Pl. nem tetszik neki a frissen manikűrözött körmeiden a lakk színe, sós lett a leves, kihűlt a kávé.


A bántalmazás nem ok függő. Nem egy bizonyos ok miatt bántalmaz, hanem a bántalmazásra keres okot.

2019. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy mondata ütötte meg a fülemet, van két majdnem nagykorú gyereke,és azt mondta rájuk, hogy ők a haverjai.

Kérdeztem miért?

Mertbő ügy van velük mint a haverokkal.

2019. márc. 6. 16:36
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
A felesege huskloffoloval esett neki, hogy fojtogatnia kellett? Nehezen tudok elkepzelni olyan szituaciot ezen kivul, amikor ez egy ertheto reakcio lehet.
2019. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!