Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túlérzékeny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlérzékeny, vagy jogosan zavart?

Figyelt kérdés

A párom tavaly elhívta hozzánk egy lány barátját egy hétre nyaralni.

Állítólag nagyon gazdag, több ingatlant örökölt, jó pozícióban dolgozik, sok mindent megengedhet magának. Elmondása szerint több plasztikai műtétje is volt (pusztán esztétikai), és különféle kezelésekre jár most is, rendszeres ajakfeltöltésre meg ilyenekre, amiket átlag ember nem engedhet meg magának. Illetve külön lakást tart fenn csak az estélyi ruháinak és hasonlók.

Kíváncsi voltam rá már ezek után, de amugy teljesen átlagos, normális lánynak (28) tűnt.

Viszont pár dolog egy idő elteltével fura volt.

Tényleg vannak lakásai elvileg, de ő egy szobás albérletben lakik, mert a lakásai másik kerületben vannak, és így gyalog járhat munkába. Viszont egyik sincs kiadva, meg semmi. Nem is akarja.

Fennakadt azon, hogy miért van két pár szandálom, ill két pár tornacipőm, neki mindenből egy van.

Ill miért van egy egész szekrény (kisebb kétajtós, semmi extra) teli csak az én ruháimmal. Mikor neki ennyi nincs. Holott korábban azt mondta, az egyik lakás csak a ruháié.

Egy idő után már meguntam, hogy nekem miért van ezem, nekem miért van azom, ill ami tényleg kiakasztott, hogy ha a párom nem lenne, semmim se lenne, és biztos a pénze kell. Bezzeg ő nem támogatja a komoly kapcsolatokat, mert az csak anyagi lehúzása a gazdagabb félnek.

Megkértem a párom, ne hozza ide többet legyen szíves, találkozzon vele nélkülem, nem akarom, hogy valaki állandó lelkifurdalást próbáljon bennem ébreszteni, mert 2 pár cipőm is van.

Azóta nem nagyon beszélgetnek, csak hébe-hóba.


2019. márc. 7. 16:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ami fura volt, hogy ha elmentünk bevásárolni (egy hetet nálunk lakott, evett), akkor magának vett egy-két dolgot, de amit én vacsorára vettem, abba nem szállt be anyagilag, holott minden ettünk.

Ill egyszer nyitva hagyta a fagyasztómat éjjelre véletlenül, és megindokolta azzal, hogy neki nincs otthon, és a hűtőben is maximum italokat tárol, mert csak rendelt élelmiszert eszik.

2019. márc. 7. 16:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom,hogy a csaj egy durva narcisztikus eset,és nulla info igaz róla abból,amit elmond es amit itt leírtál.
2019. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezen én is kiakadtam volna. Anyagi és egyéb okokból nekem is csak egy cipőm van ami őszi tavaszi egy téli plusz egy darab szandál amit felveszek nyáron ezeket váltogatom ha épp valamelyik elkopik, de eszem ágában sem lenne megkérdőjelezni mást, hogy neki minek van szüksége többre mikor én simán el vagyok az egy-egy darabbal is ami jut. Ez szerintem nagyon tiszteletlen viselkedés volt a csjszi részéről és én sem akarnék többet találkozni vele, vagy fogadni a házamban, ha csak leszólni meg kritizálni tud annak ellenére, hogy fedelet nyujtottam a feje felé.
2019. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ő maga mondott egymásnak ellentmondó infókat (lakás a ruháknak vs. alig van ruhája), vagy a párod mondott A-t, a csaj meg mondott B-t?

Kicsit fura egyébként a leírás alapján, de nem tűnik borzalmasnak, többet nem nyaralna nálunk napokig, aztán kész, én nem csinálnék ügyet belőle.


(Mondjuk nekem te is fura vagy kicsit, ha valakit vendégül látok, akkor nem kérem el tőle a tescos bevásárlás x%-át..... :D )

2019. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A lány mondott hol ezt, hol azt.

A párom csak azt, amit tőle tudott.


Ha valaki nálam van egy hétig, akkor legalább ajánlja fel, hogy beszáll a vacsiba, én meg vagy elfogadom, vagy elhárítom.

Ha csak egy-két napra jön valaki, persze, hogy nem tolom az orra alá a csekkent az aznapi bevásárlásból meg a vízszámlát.

2019. márc. 7. 16:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a nevetseges dolgokat te komolyan elhitted? Süt roluk, hogy ilyen ovodas kamuk. "Nalunk 8 tévé van es ket medence" - monda Vilike, kozepsos, Bencus "Nalunk 7 tv is van amugy!" c. elszolasara - kategoria :'))).
2019. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy léteznek gazdag emberek, és mivel nem ismertem korábban, nem volt okom nem elhinni.
2019. márc. 7. 16:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg ha gondot okoz valakit vendégül látni egy hétig, akkor inkább nem látom vendégül egy hétig. Komolyan leégne a képemről a bőr, ha a vendégemmel fizettetnék bármit. :D

Ha nem érzem úgy, hogy megengedhetem magamnak az ellátását, akkor tök egyszerű, nem ajánlom fel, hogy lakjon nálam. Segítenék hotelt választani, aztán itt meg ott találkozunk majd, ha közös programot akarunk. :D

2019. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, vannak gazdag emberek, de azok nem talalnak ki ilyen dicsekvo suletlensegeket :D. De most mar legalabb latod, hogy kamu. A csaj egy tarsberletben elo egy szandalos munkasleany, aki almodott maganak egy eletet. Valoszinuleg a paroddal.
2019. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8, Ha mi megyünk el máshoz, mi is felajánljuk, hogy beszállunk a kajába, és/vagy segítek főzni.

Ez nem megengedhetem/nem engedhetem kérdése, ez illem.

2019. márc. 7. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!