Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

20+os vagyok én is és a férjem is. Nekem Ő volt az első kapcsolatom de megcsaltam mert sok mindent hiányoltam kettőnk közül. Viszont akivel megcsaltam attól lehetséges, hogy teherbeestem. Egyéjszakás kaland volt így nem vallanám be, hogy Ő az apja hanem a férjem hagynám ebben a hitben. De ha a gyerek nem hasonlítana a férjemre lebuknék.

Ti mit tennétek?

Elvetetni a férjem tudta nélkül nem tudnám viszont Ő sosem egyezne bele, hogy a sajátjának hitt gyerekét elvetessem...


2019. márc. 8. 17:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%
Ja, és előtte elmondanám neki, hogy kinek a gyereke - hogy legalább legyen választási lehetősége, hogy vállalja-e más gyerekét vagy elhagy.
2019. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
53%
Mond el, aztán ha teherbeestél csináltass apasági tesztet
2019. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonymousreview60 ***** válasza:
75%

A legundorítóbb, amit tehetsz, ha megszülöd a gyereket és tévhitben tartod a férjedet. Valld be a férjednek a dolgot!

20+-osként, első kapcsolatból házasodni őrültség. Semmi tapasztalat.

2019. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Elvetetném úgy h a férjemnek szólok. Meh lehet csinaltatni ugy h ne tudja meg.
2019. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

De ha a gyerek nem hasonlítana a férjemre lebuknék.


Nagyon unatkozhatsz...

2019. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén remélem ez csak valami irtó gyenge kamu. El nem akarom hinni, hogy létezik ilyen undorító, gerinctelen, hanyinger patkány ember. Asdd el magad a föld alá és ki se gyere!! Mi a büdös francert nem válsz el, ha egyszer nem szereted a ferjed???! Mert aki képes megcsalni a másikat az NEM szereti egy fikarcnyit sem a párját, akkor meg minek vele lenni?
2019. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én férfiként egy kakukkfióka-neveltetésben hajtó nőt 30 perc alatt dobnék ki gyerekestül... ehhez képest minden mást meg lehet beszélni...

Ugye az örök érvényű "tanmese":

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2019. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

"De ha a gyerek nem hasonlítana a férjemre lebuknék"

Már miért kéne hogy a férjedre hasonlítson? Rengetek gyereket ismerek, aki jellemzően az egyik szülőre hasonlít inkább, az én fiam is sokkal inkább hasonlít rám, mint az apjára.


Mindemellett én biztos nem tudnék egy ekkora titokkal létezni, és előbb vagy utóbb úgyis kiderül. Mindig kiderül. És minél később annál jobban fáj, és annál több embernek.

Tudnál nap mint nap a szemébe nézni? Látni ahogy várja a babát, és örül neki? Ahogy dajkálja, szeretgeti?

Biztos belepusztulnék...

2019. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%
Ha adhatok egy tanácsot fogj egy széket tedd egy fa mellé és álj rá fogj egy kötelet tekerd a nyakadköré majd kösd a fához és ugorj. Jobb hely lenne a világ hidd el.
2019. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt a k"rva,szegeny gyerek hogy fog igy felnőni ebben a hitben? Az egész egy hazugság,komolyan mindenkit beakarsz csapni???Elrontani az eletet,hogy lehetsz ennyire őnző,és véded magad mint h bevallanad az igazat, és szakitanal
2019. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!