Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a nőkkel kicsit minimalista és spóralós módon élni?

Figyelt kérdés
Állandóan kirándulgatni a spóralás helyett, hogy majd lehessen egyszer egy normális lakásunk vagy autónk. Ezek nem fognak soha meglenni amellett, hogy ide-oda kirándulgatunk, étteremben eszünk, utazunk, stb... A nők egyáltalán nem akarják segíteni a spóralást.
2019. márc. 10. 08:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem akarsz venni egy flashlightot, ha ilyen sóher fax vagy? Arra egyszer kiadod az árát és többet nem kell fizetni, csak a fertőtlenítőért.
2019. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
12%
Szóval a férfi dolga, hogy mindent fizessen a nőnek, amit a nő megkíván. Ez derül ki az eddigi válaszokból. Egy kérdés: egyenjogúságról hallottatok már?
2019. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
28%
Hallottuk hogy van aki hallott olyanról aki ismer olyat aki úgy véli hogy ez nem csak elméletben létezik :)
2019. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
9%
Étterem.... csak mert a főzés otthon ötször annyiba kerül mert kis tételbe mindig drágább főzni.
2019. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
80%

Ezt neked ki mondta ?

Én járok étterembe de azért tudok főzni is. 2 főre olyan csinalok egy húslevest meg hagymás rostelyost akkor az itthon 1200 ftba kerül és már drága húsokat használtam a leves meg meg 2 napig ok.

Étteremben egy ilyen ebéd 15e Ft alatt nincs.

2019. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
87%

"Szóval a férfi dolga, hogy mindent fizessen a nőnek, amit a nő megkíván. Ez derül ki az eddigi válaszokból. Egy kérdés: egyenjogúságról hallottatok már?"


Én soha nem vártam el egy férfitől sem, hogy megteremtse nekem ezeket a dolgokat, megteremtem én magamnak. Munkáról, dolgozó nőről hallottál már?

2019. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
89%

"csak mert a főzés otthon ötször annyiba kerül mert kis tételbe mindig drágább főzni."


Ha tudsz fagyasztani, otthon főzéssel olcsóbban kijössz, és ha JÓL tudsz főzni, ízre sem lesz rosszabb, mint a frissen készült.

2019. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
18%

"Én soha nem vártam el egy férfitől sem, hogy megteremtse nekem ezeket a dolgokat, megteremtem én magamnak. Munkáról, dolgozó nőről hallottál már?"

Lehet, hogy te nem, de az itt válaszoló nőtársaid többsége elvárja.

2019. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
14%

# 27: Az otthoni főzésbe ne csak az alapanyagot számolt bele, hanem a ráfordított időt, energiát, rezsiköltséget (alapanyagok beszerzése, gáz, mosogatás). Ezzel együtt már ugyanannyira jön ki, mint egy éttermi menü.

Épp a minap ettem egy "all you can eat" étteremben, 1500 egy óra kajálás, csak az ital nincs benne (jó, az drága ilyen helyeken, ez tény). De ha belekalkulálom, hogy az alatt az idő alatt, amíg én azt az ételt elkészítem és utána elmosogatok, elpakolok a többszörösét keresem meg, akkor azért nem olyan sok az...

2019. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, nincs olyan, hogy "a nők". És olyan sincs, hogy "a férfiak". Nagyon különböző habitusú, értékrendű, igényszintű emberek vannak és a jó párkapcsolat alapja az, hogy a hasonló értékrendű emberek találják meg egymást, nem pedig az, hogy keresek egy random embert és aztán megpróbálom a magam képére formálni, aztán meg panaszkodni, hogy miért nem olyan, amilyet vártam.

Az ismerkedéshez önismeret kell és sok-sok kommunikáció, amiből kiderült, hogy összeillenek-e a felek, megegyezik-e a világlátásuk, hasonlóak-e, vagy legalábbis összehangolhatóak-e az igényeik.

Egészen szélsőséges igényekkel is lehet megfelelő társat találni, a tiednél még sokkal extrémebbekkel is!

2019. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!