Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a nőkkel kicsit minimalista és spóralós módon élni?

Figyelt kérdés
Állandóan kirándulgatni a spóralás helyett, hogy majd lehessen egyszer egy normális lakásunk vagy autónk. Ezek nem fognak soha meglenni amellett, hogy ide-oda kirándulgatunk, étteremben eszünk, utazunk, stb... A nők egyáltalán nem akarják segíteni a spóralást.
2019. márc. 10. 08:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
42%

"Az otthoni főzésbe ne csak az alapanyagot számolt bele, hanem a ráfordított időt, energiát, rezsiköltséget (alapanyagok beszerzése, gáz, mosogatás). Ezzel együtt már ugyanannyira jön ki, mint egy éttermi menü.


Épp a minap ettem egy "all you can eat" étteremben, 1500 egy óra kajálás, csak az ital nincs benne (jó, az drága ilyen helyeken, ez tény). De ha belekalkulálom, hogy az alatt az idő alatt, amíg én azt az ételt elkészítem és utána elmosogatok, elpakolok a többszörösét keresem meg, akkor azért nem olyan sok az..."


Akkor te valamit nagyon szarul csinálsz. :-D


Nekem tavaly az éves vízóra leolvasásnál nem hitték el, hogy tényleg olyan alacsony az állás, és magasabbat írtak be, így viszont hónapokig nem fizettem semmit a vízért, amíg utol nem érte a vízóra tényleges állása azt, ami a rendszerbe került.


Áramfogyasztásnál is nemrég álltam át átalánydíjasra diktálásról, csodálkoztak, hogy olyan alacsony az érték, mert jóval magasabb szokott lenni, én mindenből, amiből tudok, energiatakarékosat használok, ennyin múlik.


A ráfordított időt nem sajnálom, mert nem sok étel van, ami mellett folyamatosan ott kell állni, ami mellett meg ott kell állni, az nem sok idő, most is ott van a tűzhelyen, sütőben, majd ránézek, amikor kell, van annyi rutinom, közben meg itt vagyok fent, és hozzászólok ehhez a kérdéshez. Most éppen 3 különböző étel készül, amiket ki fogok adagolni és megy a hűtőbe, fagyasztóba, és van belőle 2 heti változatos ebédem a munkahelyen.

2019. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
96%
Fényevő párt keresel? Vagy mégis min akarsz spórolni? Ha ezt leírnád akkor tudnánk segíteni.
2019. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
66%
# 31: Szövegértés.... Azt írtam, hogy ha a ráfordításba beleszámolom az időt és energiát, amit az ételkészítésre fordítok, akkor mínuszosan jövök ki, mert egy óra alatt többet keresek, mint amennyit a kaján spórolnék. Így már nem igazán éri meg.
2019. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
69%

Ez így ok, ellenben nem mindenkinek van otthon kifozdeje.

Ha meg el is kell oda menni.

2019. márc. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
35%
"mert egy óra alatt többet keresek" - Nem tudom, de én olyankor főzök, amikor nem dolgozok, így nem tudom beleszámítani azt, hogy mennyit keresnék, hiszen nem a munkára fordított időmet szánom főzésre. Egyébként most tegnap például megfőztem többféle ételt több adagban, tűzhelyem van, annak van 4 gázlángja plusz egy sütő része, vagyis párhuzamosan tudtam többfélét készíteni ugyanannyi idő alatt, mint hogyha csak egyfélét készítek el. Legközelebb 2 hét múlva kell főznöm.
2019. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!