Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a nőkkel kicsit minimalista és spóralós módon élni?

Figyelt kérdés
Állandóan kirándulgatni a spóralás helyett, hogy majd lehessen egyszer egy normális lakásunk vagy autónk. Ezek nem fognak soha meglenni amellett, hogy ide-oda kirándulgatunk, étteremben eszünk, utazunk, stb... A nők egyáltalán nem akarják segíteni a spóralást.
2019. márc. 10. 08:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
12%

8.


Attól hogy spórolósan élsz, az nem azt jelenti, hogy nincs családod, nincsenek barátaid, nincs alkalmi vagy összejárogatós szexuális életed.

2019. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
89%

Vannak nők, akik hozzád hasonlóan egyszerű életet akarnak. Ha olyan párt találsz, akivel hasonló az értékrendetek, akkor vele meg fogod tudni valósítani a terveidet, mert az övéi is ezek lesznek valószínűleg.

Egyetértek az előttem hozzászólókkal abban, hogy a kirándulások és éttermek megoldhatók olcsón is, az otthon együtt főzés pedig nagyon jó közös program tud lenni, ami még jobban összehozza a párt.

Egyébként én határozottan minimalistának tartom magam és nem szeretem szórni a pénzt, inkább gyűjtök valami hasznos dologra, és persze mindig van félretett pénzem is váratlan helyzetekre. Inkább vagyok anyagias, mint hónapról-hónapra élő pénzszóró.

Azokat a nőket meg nem értem, akik a férfitól várják, hogy eltartsa őket és mindent ő fizessen. Mindkét félnek ki kell vennie a részét, hiszen egy párkapcsolat az együttről szól.

2019. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
60%
Én értelek... Hosszú lenne a válasz. Élj inkább egyedül, alakíts ki mingli életformát.
2019. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
93%

Olyan nőt kell találni, akivel közös a célotok, és megérti, hogy ha van pénz, azt nem kell egyből elszórni. Meg kell találni a középutat, mert a fillérb@.szás is keserves kínlódás ám :

Mi a férjemmel évek óta spórolunk, hogy ne albérletben kelljen élnünk, hanem vehessünk egy házat. De tényleg, nyaralni se járunk, alig veszünk ruhákat, az autónkat a szentlélek hajtja, megnézzük a boltban a termékek árát stb szóval éppen hogy nem nyomorgunk. Jól keresünk, de férjem az, aki sajnálja mindenre, mert ha elköltenénk a fizetésünket, soha nem lesz házunk. Részben igaza van, viszont úgy élni elég siralmas, semmire sem költünk, és kábé még húsz évig spórolhatnánk....

2019. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
92%
Keress többet, vagy kívánj kevesebbet.
2019. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%
Mert 1 életük van, és nem akarják a tv előtt eltölteni. Majd 70 év felett.
2019. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
90%
A kirándulásokat jól meg lehet szervezni, vihettek saját szendvicseket, jókat piknikezhettek a szabad levegőn, és csodálhatjátok a természetet. Lehet ezt "minimalista" üzemmódban is. Az élmények feltöltenek, energiát adnak, azzal, hogy otthon ültök, persze lehet jó program az is, de a közös emlékek, szépségek veletek maradnak. Lesz mire emlékezni. Mutasd meg neki hogyan lehetne jól, tartalmas kirándulásokkal, ketten elkészített étkekkel!
2019. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Diavolino44 ***** válasza:
89%

Csak egy picit szeretnek hozzátenni. Az itteni szemellenzos fiúknak, (a férfi jelző sok lenne)Ha nem éltették külföldön, akkor fogalmatok sincs mennyivel spórolósabbak az otthoni nők a külföldiekhez képest.

Nyilván van kivétele itt is ott is, de a tendencia eléggé mérvadó.

2019. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
94%

A nő dolga nem az, hogy segítse a spórolást.


Semelyik nő sem szereti az olyan férfiakat, akik a pénzükön ülnek. Egy garzonért spórolsz éveket, és cserébe hagyod ki a legszebb élményeidet?


Egyébként is, ha kevés a pénzed, akkor nem a kiadásaidat kell csökkenteni, hanem a bevételeidet kell megnövelni.


Az én sztorim pont ellen megy a fenti soraimnak. Használd tanulságként.


Nekem volt egy olyan barátnőm négy évig, akit imádtam, és aki a megismerkedésünkkor alig költött magára. Férfiként én tanítottam meg arra, hogy költsön magára, nyugodtan menjen be az Orsaybe megvenni azt a 6.000 Forintos felsőt.


Azután ahogy megmakkant az ingatlanpiac Budapesten, elkezdtem én is spórolni lakásra, mert egyre távolibbnak tűnt a lakás cél, így minden forintot meg kellett fogni.

Baromság volt.

Előtte a barátnőmet éppen pénzt költeni tanítottam meg.

Én anyagias lettem kb. egy év alatt eljutottam oda, hogy exemet leteremtettem azért, mert a Sparban a drágább olívaolajat vettük meg, és 8.000 Forint helyett 10.0000 Forintot fizettem a kasszánál.

Kb. egy-két hónapra rá el is hagyott, és elment egy olyan sráchoz, aki boldogan költötte el az exemmel közös albérletére a fizetése kb. 70 százalékát, csak hogy vele lehessen.


Szóval cselekedj időben, ha szereted a csajodat, akkor ragyogtasd őt, és tartsd életben a kapcsolatod olyan kapcsolaton belüli randikkal, amire bizony költeni kell.

Azzal a havi 20 - 30.000 Forintos spórolással nem lesz szebb autód, nem lesz szebb lakásod. Felesleges egy vacsorán, egy koktélozáson, randizáson megfognod a pénzt.


Még egy dolog: Amióta egyedül vagyok, sokkal többet költök, mint amikor csajom volt, és a drágább olívaolajat vettük meg. :)

Bazi sok pénz elmegy az új randikra, konditeremre, haveri sörözésekre, és az albérletet is egyedül fizetem.


Nem hiszem, hogy Te ezt akarod.

2019. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
15%

Mert neked a dolgod hogy ezeket megteremtsd nem neki.

Régen engem smucignak tartottak.

Most már 40 körül 2 gyerekkel mögöttem szép házban 2 új autóval, nulla hitellel , megtakaritassal, gyereket magansuliba iratassal én speciel nem tartom ezt olyan rossznak. Akik smucignak tartották az egyik egy teljesített fahazban el, a másik legalább eljutott egy 40 nmes panel lakasig nulla megtakarítással.


Ja igen voltam mellette külföldön is heteket hónapokat csak úgy felfedezni másik országot.

Az is kijött ebből csak először nagyon durván sporoltam.


De ezt sok nő nem érti meg, amire összejön a férfival már a férfi megteremt mindent.

2019. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!