Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most eroszak vagy nem, tulreagalom?

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg h 2 eve vagyunk egyutt, mindietten 30-on tul es altalaban minden szuper (itt most kizarolag a szexet emlitem. O az atlagnal sokkal nagyobb,ergo mindig ovatos,erti az anatomiat es tisztaban van a meretevel.


Nemreg volt egy kisebb orvosi beavatkozasom ergo a szex egy honapig szunetelt. Tegnap szabalyosan rettegtem attol h milyen lesz, es megkertem h legyen duplan ovatos amit o meg is igert.

Ez az ovatossag 5 percig tartott.


Utana mintha nem is o lett volna, majdnem megfojtott (szoktuk egymast fojtogatni de mertekkel, igy meg soha) megpofozott h azt hittem h kiesik a fogam (ismet, szoktuk ezt is mertekkel) es utana probaltam magamtol eltolni es mondtam h tul melyen van (azaz a mehemnel erzem) erre valaszkent atforditott a hasamra belenyomta a fejem a parnaba.


Ekkor megprobaltam valahogy feltapaszkodni es ismet a kezemmel eltolni erre hatracsavarra a karomat, a torkomnal fogva felemelt es kb azt hittem h szetesik a mehem, es itt es most halok meg,


Aztan csak arra emlekszem h log a fejem az agyrol es minden forog es mar azt sem ertettem mit mond.

Akik kerdeznek: nem, nem mondtam kozben “ne” mert altalalaban csak annyit kell mondanom h “tul mely” es mindig atvaltalt gyengedbe, amit legalabb 4 szer mondtam neki aktus a kozben.


Egyszer kertem h hagyja abba es vegye ki es utana nagysokara leallt.

Elkezdtem sirni o pedig nezett ertetlenul h nekem most megis mi bajom van? Elmagyaraztam neki akkuratusan mint most nektek, es hozzatettem h ezt pont most, a mutet utan kellett megtennie amikor mar az elejen stresszben voltam.


Bocsanatot kert mert latta h sirok, de latszott rajta h abszolut nem erti, csak azt latja h sirok.


Most igy a fajdalom szintbe nem megyek bele, ez inkabb lelki vonatkozasban fajt utana. Igen szeretjuk a vad szexet es igen a legtobb dolgot megtesszuk amit itt is megtett de MERTEKKEL es SOHA de szoszarint soha nem volt olyan h en azt mondtam h “ez tul mely” es ne vett volna vissza.


Sztem barmilyen tipusu szexnel ha a masik kinyilvanitja h valami nem oke akkor az ember leall, visszavesz vagy barmi.


Probalom “jol” megelni azaz nem azt latni h nemi eroszak, probalom a helyzetet nem dramatizalni vagy felfujni de azota azon filozom h ez most az eroszak kategoria vagy tulreagalok?


Koszi minden valaszt


30-as no, 40-es pasi


2019. márc. 3. 12:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez már kimeriti az erőszak fogalmát.
2019. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Akaratod ellenére történt valami és szóltál is róla? => igen => erőszak.
2019. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Neked komolyan eddig is ez kellett, hogy mint nő porrá legyél alázva?

Sokáig szüneteltetek most jobban beindult.

2019. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezutan meg együtt vagy ezzel a faszival, akkor meg is erdemled.
2019. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%

A párod megerőszakolt konkrétan, itt kaphatsz segítséget!


Amennyiben bántalmazás (akár, szóbeli, lelki, fizikai, szexuális vagy gazdasági erőszak) áldozata, Önnek joga van a segítségre. Az alábbiakban azon lehetőségekről olvashat, ahol segítséget kaphat.


Segélyvonal bántalmazott nőknek

06-80-505-101

hétfő, kedd, csütörtök, péntek

18-22ig

ingyenesen hívható mobilról is

Hívja a vonalat, ha:


bizonytalan, hogy bántalmazó-e a partnere

szeretné átbeszélni a helyzetét és a lehetőségeit

többet szeretne tudni a bántalmazás természetrajzáról

érdekli, hogy hogyan támogathatná érintett ismerősét, kollegáját, rokonát, tanítványát.

Segélyvonalunkon anonimitást biztosítunk a hívóknak. A hívásokat a NANE Egyesület kiképzett önkéntesei fogadják.


Szexuális erőszak segélyvonal

06-30-982-5469

Péntek 10-14

Mobil tarifával hívható

Hívja a vonalat, ha:


szexuális erőszak vagy zaklatás érte

szeretné átbeszélni a helyzetét és a lehetőségeit

érdekli, hogy hogyan támogathatná érintett ismerősét, kollegáját, rokonát, tanítványát

családon belüli, párkapcsolati erőszakkal kapcsolatban szeretne hívni minket, de az esti időpontok nem megfelelőek Önnek.

Ez a segélyvonalunk kevésbé leterhelt (ritkábban foglalt), így – jelenleg – könnyebben elérhető. Ha tud, bíztatjuk arra, hogy családon belüli erőszakkal vagy párkapcsolati erőszakkal is nyugodtan telefonáljon ide, hívását ugyanúgy a NANE egyesület szakképzett önkéntesei fogadják.

2019. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Ezt ma már kérdezted, csak más volt a körítés.

Igen, erőszak. Az, hogy az aktusba beleegyezel, nem jelenti azt, szex közben meg is fojthat, az se számít gyilkosságnak.

Egy biztos: Ezt itt és most kell lezárni. Aki ennyire nem foglalkozik azzal, hogy fájdalmat okoz neked, attól búcsút kell venni.

2019. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
6, Az előző kérdést én írtam ki, nem a kérdező. Csak még mielőtt igazságtalanul törlik.
2019. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom mit rinyálsz, mégis mit gondoltál? Szeretitek a vad szexet, tessék most megkaptad!
2019. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
Régen volt szex, túlságosan beindult. Figyelmetlen volt inkább. Én imádom az ilyen stílusú szexet, irigyellek. :)
2019. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Igen z erőszak volt. Mivel hosszabb szünet volt így jobban fel volt hergelve, jobban beindult. Viszont tudta, hogy beavatkozás után vagy és meg is kérted vigyázzon erre ő olyan durvaságba megy át ami még soha nem volt.

Nem hiszem, hogy szándékos erőszak lett volna csak hát attól még az.

2019. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!