Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt. 3 hónapja ismertem meg. Van hogy 1 hétig nem is talizunk. A múltkor nála aludtam egy éjszakát. Szokott keresni chaten mondhatni naponta. Aztán 2 naponta fel is hív. Akkor 6-7 órákat beszélünk telón. Valentin-napra, nőnapra nem kaptam semmit. Én köszöntöttem Valentin és névnapra is. 3 műszakban dolgozik... Ő 28/F,Én 24 nő
2019. márc. 14. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg épít lefele...
2019. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Érdemes megkérdezned tőle, hogy nőnapra miért nem kaptál tőle egy kis virágot vagy hasonlót, ugyanakkor a hosszas telefonbeszélgetéseket érdemes lenne neked szabályoznod fél órás-egy órás beszélgetésekre akkor is, ha távkapcsolatban vagytok.
2019. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Épp hogy nem építi lefelé! Ilyen nőket szeretnek a férfiak, akiknek nem kell ajándékot adni csak mennek házhoz hogy még utazási költsége se legyen a lovagnak. Ingyen P.uncivagy neki és kihasznál, ideje lenne felébredni, de ha neked így jó akkor egy szavad sem lehet!
2019. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos van melletted más nője is.
2019. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
6-7 órákat beszéltek??? 🤔 ennyi erővel találkozhatnátok is.
2019. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van mas is neki
2019. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én annál a mondatnál leálltam 6 7 órát beszeltek telefonon?-há más dolgotok nincs?
2019. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!